Влада

Уряд планує повернутися до адаптивного карантину з «кольоровими» зонами

25 січня 2021, 16:59

Уряд планує вивчити ситуацію з коронавірусом в регіонах і в разі необхідності знову ввести адаптивний карантин.

Про це 25 січня на нараді у президента повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль – інформує пресслужба глави держави.

«Ті показники, які ми бачимо сьогодні за кількістю захворілих, госпіталізованих та тих, хто одужав, свідчать, що посилений карантин був ефективним заходом. Найближчим часом МОЗ дослідить ситуацію в регіонах, і залежно від показників ми ухвалимо рішення про запровадження адаптивного карантину по окремих областях. Тобто повернемося до зелених, жовтих, помаранчевих і червоних зон», – зазначив Денис Шмигаль.

За його словами, ці зміни у разі прийняття набудуть чинності через сім днів після ухвалення.

Також прем’єр-міністр доповів, що на сьогодні в Україні 235,7 тис. активних хворих на коронавірус і 18,6 тис. зайнятих ліжок у медзакладах. Загалом у лікарнях відведено під хворих на COVID-19 понад 66,3 тис. ліжок, з яких 55 тис. забезпечені подачею кисню.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив про зменшення відсотка позитивних результатів тестів на COVID-19 серед усіх протестованих людей: якщо раніше цей показник в середньому був на рівні 34-35%, то нині – в межах 21%.

«На завершальній стадії перебувають переговори щодо закупівлі вакцини. Українська сторона позитивно оцінює результати перемовин. Очікується, що вакцинація в Україні може розпочатися з лютого. За словами міністра охорони здоров’я, на першому етапі її проводитимуть мобільні бригади», - інформує пресслужба президента.

Як повідомляв Житомир.info, в Україні з 8 по 24 січня 2021 року діяв «карантин зимових канікул». 25 січня країна вийшла з посиленого карантину і повернулася до обмежень, які діяли у грудні 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин КМУ коронавірус Шмигаль вакцина Степанов МОЗ  
Матеріали по темі