Місто

​Житомиряни скаржаться на непрацюючий модульний туалет у гідропарку, директор КП «Парк» пояснив, у чому причина

1 February 2021, 11:20

Останні вихідні січня порадували житомирян гарною зимовою погодою і багато родин вирішили ці дні провести в міському гідропарку. Тож минулої суботи та неділі тут було дійсно людно. Житомиряни юрмилися біля гірок на схилах річки, прогулювались протоптаними доріжками та відпочивали у альтанках і на лавках. Усе б добре, аби не одна прикрість – єдиний у парковій зоні модульний туалет не працював. Тож справляти свої потреби люди вимушені були йти до старого вуличного туалету, який знаходиться в недуже доброму стані. Та ще й доводилось чекати у черзі.

Про це 30 січня розповіли читачі, які зателефонували до редакції Житомир.info і надіслали фото з недільного гідропарку.

Чому не працює новий модульний туалет, на якому висить табличка з розкладом роботи і вказано, що він має працювати з середи по неділю з 12.00 по 20.00, вартість користування – 3 грн, журналіст Житомир.info поцікавився у директора КП «Парк» Ігоря Леонченка.

«Перш за все, цей модульний туалет з цього року буде працювати у нас безкоштовно, але працювати він буде 9 місяців у році. Тобто фактично він почне працювати на Масляну, в березні, і він буде безкоштовним. Річ у тім, що цей туалет не розрахований на роботу у морози через ймовірність перемерзання, тому як тільки стане тепліше – ми його відкриємо», - розповів Ігор Леонченко.

Директор КП «Парк» зазначив, що на вбиральні було розміщене оголошення, що туалет не працює, однак його могли зірвати.

«На зараз у гідропарку є інший туалет, на жаль, старий, але він працює у будь-яку погоду. Дай Бог, розпочнеться реконструкція гідропарку і тоді вирішимо питання і з громадським туалетом», - зазначив Ігор Леонченко.

Нагадаємо, що даний модульний туалет встановили в житомирському гідропарку у 2019 році.

Про стан та режим роботи громадських туалетів у житомирських парках дивіться у відеосюжеті від 2 липня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, виконавчий комітет Житомирської міської ради на позачерговому засіданні 30 грудня 2020 прийняв рішення про те, що з 1 січня 2021 року громадські вбиральні в місті стануть безкоштовними.

Роздивитися громадські вбиральні у центрі Житомира та дізнатися, скільки коштує відвідати туалет та де знайти безкоштовний – читайте та дивіться у фоторепортажі від 22 червня 2020 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: туалет вбиральня гідропарк  
Матеріали по темі