Політика

​Арсеній Пушкаренко відвідав з робочим візитом Олевськ та пообіцяв допомогти у реконструкції інклюзивно-ресурсного центру

4 березня 2021, 17:40

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко відвідав з робочим візитом Олевськ.

Під час поїздки провів прийом громадян. До народного обранця місцеві жителі зверталися з різними проблеми. Віктор Васильчук протягом 20 років працює соціальним працівником. Звернувся з проханням допомогти придбати новий велосипед і ось сьогодні чоловік отримав омріяний подарунок.

«У мене на обслуговуванні 10 людей похилого віку, непрацездатних громадян. Допомагаю їм, продукти розвожу, на городі, медикаментами. Дуже вдячний Арсенію Михайловичу за допомогу», - ділиться соціальний працівник Віктор Васильчук.


Після зустрічі з мешканцями, Арсеній Пушкаренко провів нараду з керівництвом громади.

Далі народний депутат відвідав Олевський центр розвитку дитини № 2 «Сонечко» та «Інклюзивно-ресурсний центр» Олевської міської ради.

Директорка КП «Інклюзивно-ресурсний центр» розповіла, що приміщення потребує капітального ремонту, однак таких великих коштів у місцевому бюджеті немає. Заклад навіть розробив проект та прорахував, що на усі роботи піде понад 2 млн гривень.

«У нас дітки з особливим освітніми потребами і їм тяжко переступити навіть цей поріг, їм тяжко піднятися, бо немає пандуса, а у цьому проєкті все продумано та прораховано», - каже директорка КП «Інклюзивно-ресурний центр» Олевської міської ради Олена Бичинська.

Працівники закладів також звернули увагу на відсутність дитячого майданчика, огорожі та пандусів.

Натомість Арсеній Пушкаренко пообіцяв допомогти з коштами на капітальний ремонт центру та повідомив, що на благоустрій територій установ виділять 500 тисяч з обласного бюджету.

«Голова ОТГ Сергій Іванович до мене подзвонив, я звернувся до депутатів, хто готовий допомогти. Ось пані Поліна висловила, що вона готова допомогти з цих коштів, які для неї передбачені. Ми всі разом домовились, що ці кошти будуть направлені, вони вже закладені, цей мінімум буде реалізований. Для того, щоб зробити центр ми також працюємо. Максимум у 2022 році я публічно заявляю, що ми це зробимо», - розповів народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

«Думаю, що всі будуть задоволені даним проєктом. Хочу подякувати депутатам, за те, що вони звернули увагу та підставили своє плече і мені буде набагато легше й більше планів реалізувати у майбутньому», - зазначив голова Олевської ОТГ Сергій Лисицький.

«Основною причиною, чому ми вирішили виділити кошти в Олевську міську раду, бо ми знаємо, що ця людина нікуди їх не діне, що ми приїдемо через 6 місяців і тут буде зроблено більше, ніж ми плануємо», - додала депутатка Житомирської обласної ради Поліна Алдошина.

Наостанок Арсеній Пушкаренко зауважив: головне для успішних проектів - синергія між керівництвом держави та очільниками громад.

«Вважаю, що ця синергія від президента Володимира Зеленського, його проектів по «Великому будівництву», інфраструктурних проектів до таких чесних голів громад. Це наш результат за на ці декілька років, щоб зробити дуже багато і про що ми сьогодні говорили, які сьогодні вже по Україні проекти, а у 2020 році багато реалізовано й у найближчі роки реалізувати», - сказав народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пушкаренко Олевськ  
Матеріали по темі