Суспільство

Колишній начальник житомирського УДАІ п’ять років судиться за дві пари зіпсованих джинсів

17 March 2021, 16:42

Колишній начальник управління ДАІ в Житомирській області Володимир Недільський з 2015 року судиться з житомирським ТОВ «Єврофіш» за дві пари пошкоджених хімчисткою джинсів.

Богунський районний суд м.Житомира 2 листопада 2015 року відкрив провадження за позовом Недільського до товариства з обмеженою відповідальністю «Єврофіш» про стягнення матеріальної та моральної шкоди.

Причина позову – дві пари джинсів марки Zilli, які позивач оцінив в 47 тис. 748 грн: після хімчистки, де оціночна вартість джинсів була вказана 80 грн, штани стали непридатні для використання.

За час розгляду у справі призначалися кілька експертиз, які мали, зокрема, встановити: під впливом яких причин змінилась якість товару та виникли різного роду дефекти; який відсоток втрати якості та зовнішнього виду 2 пар джинсів марки Zilli через наявність дефектів; чи присутні на об’єктах дефекти які перешкоджають їх подальшому використанню за призначенням. На час проведення експертиз розгляд справи призупиняли і поновлювали після отримання результатів.

Скріншот з ухвали суду від 19.04.2016 р.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз затягував час проведення дослідження і ухвалою від 21 грудня 2016 року суд доручив провести експертизу ФОП з міста Олександрія Кіровоградської області. Через пів року, в червні 2017 року, суд отримав висновок експерта, але представник позивача подав до суду клопотання про призначення повторної судової товарознавчої експертизи, проведення якої просив доручити Житомирському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України. Проти цього заперечував відповідач, зазначивши, що не довіряє вказаній експертній установі, оскільки позивач Недільський є колишнім працівником УМВС України в Житомирській області. Втім, суд доручив центру МВС провести експертизу, яку мав оплатити позивач.

Скріншот з ухвали суду від 27 жовтня 2017 року

В листопаді 2018 року експертно-криміналістичний центр МВС повідомив, що не може провести зазначену експертизу і суд вирішив доручити її Київській незалежній судово-експертній установі, але й там експертизу не зробили.

Зрештою позивач перестав ходити на судові засідання і ухвалою від 5 листопада 2019 року Богунський районний суд вирішив залишити позовну заяву Володимира Недільського про стягнення матеріальної та моральної шкоди без розгляду.

Такі рішення позивача не задовольнило, його представник подав апеляцію: ухвалою від 24 грудня 2019 року Житомирський апеляційний суд відкрив провадження і постановою від 23 січня 2020 року скасував ухвалу Богунського райсуду та направити справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

17 серпня 2020 року в ході проведення підготовчого судового засідання Богунського райсуду сторони погодились провести врегулювання спору, що є предметом позову, але позивач з відповідачем не дійшли згоди щодо мирного врегулювання спору і ухвалою від 2 листопада 2020 року суд поновив провадження у справі.

Скріншот з ухвали суду від 2.11.2020 р.

Й до цього часу суд розглядає позов Володимира Недільського про стягнення з ТОВ «Єврофіш» матеріальної шкоди в розмірі 47 тис. 748 грн та 5 тис. грн моральної шкоди. Чергове засідання у справі призначене на 19 квітня 2021 року.

ТОВ «Єврофіш» зареєстроване в Житомирі в серпні 2001 року, статутний капітал – 100 тис. грн, основний вид діяльності – прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів. Засновник – Горинович Андрій Васильович.

Нагадаємо, в 2019 році на позачергових парламентських виборах Володимир Недільський балотувався до Верховної ради по Житомирському округу №62. В декларації за 2018 рік кандидат у народні депутати вказував три об’єкти нерухомості сумарною вартістю 5 млн грн, три автомобілі, власну фірму та 1 млн 460 тис. грн готівки.

Як повідомляв Житомир.info, Володимир Недільський з 2006 по 2010 роки був заступником начальника, а потім начальником управління ДАІ УМВС в Житомирській області. Недільський є власником будинку біля підвісного мосту в житомирського парку Гагаріна, який розміщений на березі річки Тетерів, має пірс та огорожу, яка закриває доступ до прибережної смуги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд джинси Недільський хімчистка моральна шкода  
Матеріали по темі