Влада

Жителі Житомирської області тепер можуть за допомогою чат-боту скаржитись на порушення прав споживачів

26 March 2021, 12:45

Відтепер жителі Житомирської області мають змогу поскаржитися на порушення їхніх прав за декілька кліків за допомогою чат-ботів.

Про це 26 березня повідомили на сайті Держпродспоживслужби.

«Сьогодні ми приділяємо багато уваги діджиталізації процесів. Оскільки захист прав споживачів є одним із ключових напрямків нашої діяльності, нашим завданням було створення зручного інструменту комунікації. Сподіваюся, українці будуть активно користуватися цим інструментом для захисту своїх прав. Адже тепер не потрібно надсилати листи або втрачати час у чергах на прийом», - зазначає Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Для того щоб залишити звернення, потрібно вказати дані заявника, обрати тип звернення (заява, скарга, пропозиція) та викласти суть питання. Після цього, залежно від суті звернення, необхідно відповісти на додаткові питання. До заяви можна додавати фото або документи.

За словами заступника Голови Держпродспоживслужби Анатолія Вовнюка після завершення тестового періоду можливе вдосконалення функціоналу чат-боту.

«Ми хочемо, щоб цей інструмент був зручним для користувачів, тому аналізуватимемо, наскільки активним та ефективним буде його використання», - підкреслив Анатолій Вовнюк.

Чат-бот є одним із компонентів системи Е-споживач, впровадження якої було анонсовано нещодавно. Скористатися чат-ботом можна у додатку Telegram за посиланням: @derzhspozhivsluzhba_bot.

Як повідомляв Житомир.info, за 2020 рік у Житомирській області споживачі добилися повернення 1,3 млн грн за компослуги, сімом жителям віддали гроші за неякісні товари.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держпродспоживслужба споживачі чат-бот  
Матеріали по темі