Місто

На католицький Великдень буде змінено графік руху громадського транспорту

3 квітня 2021, 11:14

4 квітня римо-католики Житомира відзначають найвеличніше свято – Хрестове Воскресіння. 3 квітня після святкової меси для вірян організували три автобусні спецрейси.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«З метою забезпечення перевезення мешканців міста після святкової меси 3.04.2021 року буде організовано роботу 3-х автобусних спецрейсів з 23:30 години по напрямках:

  1. вул. Театральна- Богунія
  2. вул. Театральна-Крошня
  3. вул. Театральна - вул. Київська - вул. Вітрука - вул. В.Бердичівська – вул. Перемоги», – йдеться у повідомленні.

Також в міськраді нагадують, що святкова Пасхальна літургія відбуватиметься онлайн, буде забезпечено інтернет-трансляцію з центрального римо-католицького храму Житомирщини Кафедрального собору Святої Софії. Посилання на онлайн-трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=WIfsDtxtRgk.

Цьогоріч православні відзначатимуть Великдень 2 травня.

Як повідомляв Житомир.info, минулого 2020 року римо-католики святкували Воскресіння Христове 12 квітня, у православних свято Пасхи припало на 19 квітня. Через пандемію коронавірусу 2 квітня 2020 року міськвиконком ухвалив обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. На католицьку та православну Пасху богослужіння з житомирських храмів транслювали на телеканалах. А паски у місцевих магазинах продавали вже освяченими.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Великдень транспорт спецрейс  
Матеріали по темі