Місто

​У Житомирі почали ремонт вулиці Ріхтера: частково обмежили рух і зрізають асфальт

14 May 2021, 16:18

У Житомирі розпочали ремонт асфальтного покриття вулиці Святослава Ріхтера.

Про це 14 травня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Сьогодні розпочалися ремонтні роботи із заміни асфальтобетонного покриття на вулиці Святослава Ріхтера від вул. Івана Кочерги до вул. Льва Толстого. Загальна вартість робіт – 9 427 тис. грн. Виконавець - ПП «Автомагістраль», з яким КП «УАШ» уклало договір підряду. Всього замінять 1,5 км дорожнього покриття. Також відремонтують тротуари вулиці, замінять люки та ливневі решітки», - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в міській раді, ремонт вулиці Святослава Ріхтера планують закінчити до 8 червня.Наступні у черзі Покровська, Хлібна, Героїв Пожежних та Жуйка.

Наразі на вулиці Святослава Ріхтера частково обмежили рух транспорту на ділянці від вулиці Івана Кочерги до вулиці Івана Франка, після чого приступили до зняття асфальту на одній полосі.

Зазначимо, що минулого 2020 року на вулиці Ріхтера замінювали тепломережу, після чого асфальтне покриття відновили.

Нагадаємо, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 7 травня 2021 уклало три угоди з ПП «Автомагістраль» на поточний ремонт трьох вулиць Житомира – Святослава Ріхтера, Жуйка та Хлібної на загальну вартість 24,4 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирі у 2021 році планують відремонтувати щонайменше п’ять вулиць поточним ремонтом та ще кілька десятків - середнім.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт Ріхтера асфальт Автомагістраль  
Матеріали по темі