Місто

Цього року в житомирському дитячому таборі «Супутник» оздоровлять майже вдвічі менше дітей, ніж планувалось

2 червня 2021, 13:10

Оздоровлення дітей у житомирському позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» розпочнеться з 10 червня. Кількість дітей, які цьогоріч відпочиватимуть у таборі, буде меншою, аніж планувалося.

Про це 2 червня повідомила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук під час засідання виконавчого комітету, – інформує пресслужба міськради.

За її словами, кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку в ПЗОВ «Супутник» розпочнеться з 10 червня, враховуючи Постанову головного санітарного лікаря України про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

«Опрацювавши Постанову, вносимо зміни до плану розподілу місць, а саме обмежуємо кількість дітей в загонах до 15, виходячи з можливості забезпечити належні умови й розміщувати в кімнатах корпусів не менше 5 м кв. на одну дитину із забезпеченням дистанції між ліжками у 0,5 м», – каже Ірина Ковальчук.

Цьогоріч у ПЗОВ «Супутник» буде 4 зміни, перша розпочнеться 10 червня, а остання закінчиться 21 серпня.

«Між змінами будемо робити більший інтервал для належної підготовки та дезінфекції кімнат, тож кількість дітей у змінах зменшиться: замість 225 дітей буде 167 дітей. Тож за чотири зміни плануємо оздоровити 663 дитини, і це будуть виключено діти пільгових категорій», – наголошує Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник» у 2021 році не буде реалізовувати путівки юридичним та фізичним особам.

Як повідомляв Житомир.info, відповідно до проєкту рішення виконкому Житомирської міськради, оприлюдненому в лютому 2021 року, планувалося, що цьогоріч «Супутник» запрацює 1 червня. У таборі мали оздоровити 1125 дітей. Для фізичних осіб передбачали 100 місць за ціною 5 880 грн. Тобто, планувалося оздоровити 1025 дітей пільгових категорій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: табір Супутник оздоровлення путівка  
Матеріали по темі