Місто

Доробляти ремонт будівлі басейну «Авангард» в Житомирі за 17 млн грн буде новий підрядник

9 June 2021, 13:26

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації має намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» вартістю 17,2 млн грн на капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (додаткові роботи).

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 20 травня на ресурсі «Прозорро».

За умовами тендерної документації відремонтувати будівлю басейну, що знаходиться за адресою Старий Бульвар, 9 в Житомирі, підрядник має до 1 грудня 2021 року. Джерело фінансування - державний бюджет України.

За умовами технічного завдання, переможець тендеру має провести будівельні та демонтажні роботи на першому-третьому поверхах, а також провести роботи з заміни водопроводу, каналізації, вентиляції, системи опалення, системи пожежної сигналізації та оповіщення.

Очікувана вартість закупівлі становила 17,3 млн грн. Участь у тендері взяли дві фірми: ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» з пропозицію у 17,248 млн грн та підприємство об’єднання громадян «Центр Комплекс» з пропозицією у 17,330 млн грн.

8 червня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект».

ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» засноване в липні 2018 року в м. Житомирі по вулиці Святослава Ріхтера, 51 А. Спеціалізується фірма на будівництві житлових та нежитлових приміщень, статутний капітал – 500 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Артем Анатолійович Гамоцький.

Нагадаємо, 20 травня 2021 року департамент ОДА оголосив тендер на капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (додаткові роботи) з очікуваною вартістю -17,3 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 24 квітня 2019 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА уклав угоду з ТОВ «Візин Річ» на 7,3 млн грн на капітальний ремонт приміщення басейну “Авангард”. За умовами технічного завдання, планувалася заміна вікон, зовнішніх та внутрішніх дверей, облаштування підвісної стелі, облицювання стін керамічної плиткою, заміна підлоги з переукладанням керамічної плитки, в деяких приміщеннях мають вкласти лінолеум, а також відремонтувати бетонну підлогу та інше. За умовами первинного договору роботи мали б бути виконані до 31 грудня 2019 року. Опісля замовник та підрядник уклали 6 додаткових угод: то покращення якості предмета закупівлі, то продовження строку дії договору. Зокрема тепер договір діє до кінця поточного року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Авангард басейн капремонт тендер  
Матеріали по темі