Місто

Після втручання СБУ у Житомирі управління капітального будівництва відмінило тендер на ремонт Театральної з облаштуванням скверу

29 червня 2021, 13:02

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради після листа з управління Служби безпеки України в Житомирській області вирішило відмінити тендер на капітальний ремонт тротуарів по вулиці Театральній з облаштуванням скверу.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

Очікувана вартість робіт становила 5 млн грн. Участь у тендері взяло три фірми: ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит», ТОВ «Полісся Міськбуд» та ТОВ «АМУ-ГРУП». Дешевшу на 250 тис. грн пропозицію ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» відхилили. У ТОВ «Полісся Міськбуд» тендерний комітет також знайшов невідповідності, однак дозволив їх усунути. Вже 11 червня УКБ опубліковало намір укласти угоду з ТОВ «Полісся Міськбуд».

17 червня до управління капітального будівництва Житомирської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, в якому наведена інформація про невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «Полісся Міськбуд» тендерній документації та прохання вчинити дії, спрямовані на недопущення нанесення збитків державі, можливого зриву строків виконання робіт та неефективного використання бюджетних коштів.

Після отриманого листа УКБ перевірило наведену інформацію та виявило, що тендерна пропозиція ТОВ «Полісся Міськбуд» дійсно має декілька невідповідностей та підлягає відхиленню.

«Враховуючи те, що Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено можливості замовника за власною ініціативою скасувати прийняте ним рішення у закупівлі, УКБ не може відхилити тендерну пропозицію ТОВ «Полісся Міськбуд» після визнання його переможцем та повернути її на кваліфікацію», - йдеться у протоколі уповноваженої особи за організацію та проведення процедур закупівель, спрощених закупівель управління капітального будівництва Житомирської міської ради.

У зв'язку з цим, УКБ вирішило відмінити тендер через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

ТОВ «Полісся Міськбуд» зареєстроване в Житомирі по вулиці Миру. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 100 тис. грн. Власником та директором фірми є Володимир Миколайович Паращенко. До квітня 2019 року директором фірми був Савченко Олексій Володимирович.

Зазначимо, що Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Хмельницькому, у 2020 році здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні від 14 лютого 2020, стосовно привласнення, розтрати майна або заволодіння ним, шляхом зловживання службовим становищем. У справі зазначалося, що УКБ Житомирської міської ради залучало підконтрольні йому фірми: ТОВ «УК “Комфорт-Буд”» та ТОВ «Полісся Міськбуд», директорами яких є товариші начальника управління. Зокрема, у 2019 році УКБ перерахувало ТОВ «Полісся Міськбуд» коштів в сумі 1 978 856 грн.

Станом на зараз, інформацію про завершення досудового розслідування та передачу цієї справи до суду у відкритих джерелах знайти не вдалося.

Нагадаємо, 5 травня 2021 управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на капітальний ремонт вулиці Театральної на ділянці від вулиці Велика Бердичівська до вулиці Київська, що в центрі Житомира. Перемога у тендері дісталася ТОВ “Полісся Міськбуд” - фірмі, яка фігурує у справі про схему привласнення бюджетних коштів на закупівлях з капітального будівництва в Житомирі.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі в 2021 році капітально відремонтують пішохідну частину вулиці Театральної. Також наприкінці березня 2021 року головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн розповідала, що у планах міської влади модернізувати сквер на розі вулиць Театральна-Бердичівська та укласти плитку до вулиці Київської.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УКБ СБУ Театральна сквер тротуар  
Матеріали по темі