Місто

​У Житомирі оголосили тендер на ремонт тротуару та скверу на Театральній за 5 млн грн

6 May 2021, 12:08

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на капітальний ремонт вулиці Театральної на ділянці від вулиці Велика Бердичівська -до вулиці Київська, що в центрі Житомира. Очікувана вартість закупівлі становить - 5 млн 45 тис. 220 грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 5 травня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з ремонту вулиці мають бути виконані до 1 жовтня 2021 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

У технічному завданні вказано, що підрядник має виконати роботи з розбирання існуючого кам’яного поребрика біля дерев без повернення матеріалу, розібрати існуюче покриття, зняти рослинний ґрунт, установити новий кам'яний борт вздовж проїздної частини та вздовж зелених зон, улаштувати покриття з дрібнорозмірних фігурних елементів, а також виконати роботи з освітлення скверу на пересічені Київської та Театральної, а також благоустрій скверу на пересіченні вулиць Великої Бердичівської та Театральної.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради приймає пропозиції до 21 травня, аукціон запланований на 24 травня.

Нагадаємо, що у Житомирі цього року капітально відремонтують пішохідну частину вулиці Театральної. Також наприкінці березня 2021 року головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн розповіла, що у планах міської влади модернізувати сквер на розі вулиць Театральна-Бердичівська та укласти плитку до вулиці Київської.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді минулого 2020 року з міського бюджету планували виділити 2 млн 350 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) для чотирьох об’єктів, які планували капітально відремонтувати: із яких 300 тис. грн - на документацію з капітального ремонту вул. Театральна (вул.Велика Бердичівська – вул.Київська).

На початку грудня 2020 року УКБ оголосило закупівлю на проведення проєктно-вишукувальних робіт з капітального ремонту вулиці Театральна, за результатами якої 5 січня 2021 замовник уклав угоду з ФОП Пославський Олександр Анатолійович вартістю 140 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Театральна ремонт тротуар сквер благоустрій тендер УКБ  
Матеріали по темі