Місто

​Як у Житомирі святкуватимуть Івана Купала, на яке витратять близько 50 тис. грн

30 June 2021, 12:05

6 липня у гідропарку в Житомирі відбудуться гуляння до свята Івана Купала. У 2020 році святкування не проводили через Covid-19, наразі всі міста України у зеленій зоні, тому цього року у Житомирі від проведення свята відмовлятися не планують.

«Свято Івана Купала є народним та обрядовим дійством. Це свято припадає на день літнього сонцестояння, а тому символізує народження літнього сонця Купала. Цього року свято планується провести 6 липня на території гідропарку з 14 до 22 години. У програмі заходу передбачається алея майстрів народної творчості, майстер-класи з плетіння дівочої коси, костюмовані активні локації, фотозони, фестиваль фарб холі, зони для відпочинку родин та дозвілля дітей. Також Back to Back DJ’s Show, фаєр-шоу та проекційне шоу», — розповідає начальниця управління культури міської ради Ілона Колодій.


На святкування з міського бюджету планують витратити від 30 до 50 тис. грн.

«Минулого року ми нічого не робили, тому що ми були у червоній зоні. В цьому році ми будемо мінімально робити програму для того, щоб люди трошки відпочили та відчули свято. До 30-50 тис. грн, не більше», — зазначає Ілона Колодій.

Транспорт у цей день в районі гідропарку працюватиме до 23 години.

Нагадаємо, на Івана Купала у житомирському гідропарку планують провести кулінарний фестиваль, майстеркласи та театралізоване дійство.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році масових святкувань не проводили через карантинні обмеження. У 2019 році на Івана Купала у житомирському гідропарку відбулися конкурс на найдовшу косу, гумористичний фестиваль та спалення Марени.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Івана Купала свято гідропарк УК  
Матеріали по темі