Місто

​У сквері в центрі Житомира почалися ремонті роботи, які планують завершити до кінця 2021 року

3 September 2021, 15:05

У сквері, що знаходиться на розі вулиць Театральної та Великої Бердичівської в Житомирі, 3 вересня розпочалися демонтажні роботи.

«Відбувся тендер на капітальний ремонт тротуарів по вулиці Театральній (від вул. Київської до вул. Великої Бердичівської), в тому числі й реконструкція скверу. Переможець тендеру «Фаворит ОТП», загальна вартість робіт близько 5 млн грн. Планується: заміна бортового каменю, заміна асфальтобетонного покриття по вул. Театральній, ділянка навпроти Телецентру, яка не завершена, а також реконструкція самого скверу. У сквері - це озеленення, встановлення ліхтарів, лавок, закладання бруківки. Поки йде обговорення, що саме там буде, чи просто візуальний купол, як в ескізі, але постаментів там точно не буде», - говорить начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.


Відремонтувати сквер та укласти тротуарну плитку до вулиці Київської мають встигнути до кінця 2021 року, а також силами КП«УАШ» планують зробити поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Театральній.

«Першочергово буде замінено бортовий камінь, проводяться демонтажні роботи, з понеділка будуть видалятися аварійні зелені насадження і буде розбивка самого скверу. По графіку закінчити мають до кінця року, обсяг робіт невеликий, підрядник активно приступив до роботи. Сподіваємося, роботи завершаться до холодів», - каже В’ячеслав Глазунов.

Також у сквері планують висадити молоді дерева.

Нагадаємо, в 2021 році в Житомирі планували капітально відремонтувати пішохідну частину вулиці Театральної. Наприкінці березня 2021 року головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн розповідала, що у планах міської влади модернізувати сквер на розі вулиць Театральна-Бердичівська та укласти плитку до вулиці Київської.

У серпні 2021 з третьої спроби провели тендер на ремонт тротуару та скверу на Театральній: договір на 5 млн грн уклали з «Фаворит ОПТ».

Як повідомляв Житомир.info, 14 жовтня 2014 року на місці пам’ятника Карлу Марксу, у сквері на розі Театральної та Великої Бердичівської в Житомирі, свободівці відкрили дошку отаману Остафію Дашкевичу. А у 2018 році у ВО «Свобода» заявили про плани встановити на цьому місці пам’ятник Степану Бандері.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Театральна тротуар сквер тендер УКБ Фаворит ОПТ ремонт плитка  
Матеріали по темі