Влада

МОЗ розширило перелік обов’язкового щеплення проти COVID-19: додали працівників соцзакладів та стратегічних підприємств

9 November 2021, 11:01

Міністерство охорони здоров’я розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

Про це 9 листопада повідомила пресслужба МОЗ.

Згідно з наказом, до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, додаються співробітники:

підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;

підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року.

«Працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Ті з них, хто має абсолютні протипоказання до проведення щеплень, які визначаються відповідно до інструкцій до застосування вакцин, рішень Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ від 16.09.2011 року № 595, не підлягатимуть обов'язковій вакцинації», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 жовтня 2021 року на засіданні Кабміну затвердили умови відсторонення від роботи невакцинованих працівників відповідно до переліку професій, затвердженого наказом МОЗ від 4 жовтня 2021 року. Від роботи працівників почали відсторонювати з 8 листопада.

Як повідомляв Житомир.info, 2 листопада 2021 року голова облдержадміністрації Віталій Бунечко розповідав, що в Житомирській ОДА працює 504 особи і 95% вже вакциновані, згодом оприлюднили розпорядження Бунечка про відсторонення від роботи невакцинованих працівників ОДА. На засіданні Житомирського міськвиконкому 4 листопада ухвалили рішення про обмежувальні заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19, яким ввели часові обмеження в транспорті для пільговиків та недопущення до робочих місць невакцинованих працівників, які будуть переведені на дистанційну роботу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: МОЗ щеплення вакцинація коронавірус  
Матеріали по темі