Місто

​За вихідні в Житомирі випало 13 сантиметрів снігу: як комунальники розчищають вулиці

10 January 2022, 16:43

У Житомирі впродовж вихідних випало 13 сантиметрів снігу. Про це 10 січня повідомили в Укргідрометцентрі. Найбільше замело західні регіони, а також Київську, Сумську, Чернігівську та Житомирську області.

Працівники комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» 10 січня продовжують чистити вулиці міста від снігу. За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, щоденно місто прибирає до 16 одиниць техніки.

«З 8 січня, з вечора, у нас працює нічна та денна зміни. У середньому комунальне підприємство випускало 14-16 одиниць техніки: снігопосипальна, снігоприбиральна техніка, трактори з відвалами по невеликим вулицям та провулкам, тракторці МТЗ 320, які ходять по тротуарах міста», - сказав заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Також він зазначає: наразі КП «УАШ» залучає лише комунальну техніку.

10 січня комунальники приступили до розчищення другорядних вулиць та провулків, а відзавтра почнуть вивозити сніг з критичних ділянок.

«Якщо ми говоримо про порядок прибирання снігу, то у перш чергу це вулиці, де рухається громадський транспорт, де електротранспорт, де автобусні маршрути, де кінцеві маршрути. Наприклад, якщо це мікрорайон Богунія, то це вулиця Шептицького, Миру і так далі. У другу чергу йдемо на другорядні вулиці та провулки, КП «УАШ» повинно обслуговувати практично всі вулиці та провулки міста, де є асфальтне покриття - це не обговорюється, і там, де немає (асфальтного покриття) теж. Але є черговість, є диспетчерська і мешканці провулків, які не можуть виїхати, дістатись у різних ситуаціях, адже є підйоми, спуски, де складно заїхати, виїхати або спуститись, можуть дзвонити диспетчеру цілодобово в управління автомобільних шляхів. Комунальне підприємство працює цілодобово, є черговий, який заступає щовечора в ніч і щоранку на цілий день. Він внесе у графік, якщо ситуація критична, то відправить трактор або техніку на вулицю чи провулки. Зараз ще прибираємо, не сказав би, що багато опадів, але це робота двох-трьох днів. Зараз основні вулиці та магістралі всі прочищені, громадський транспорт рухається без проблем, далі техніка працює на другорядних вулицях та провулках, завтра на ранок ми починаємо відчищати зупинки та вивозити сніг у критичних місцях, тобто робота продовжується», - розповів Олександр Шевчук.

У міськраді також нагадують, що за несвоєчасне прибирання підприємці та комунальні підприємства можуть отримати припис від муніципальної інспекції.

Нагадаємо, 9 січня 2022 житомирські рятувальники витягували зі снігового замету автобус та допомагали водіям з дітьми після ДТП.

Як повідомляв Житомир.info, в ніч з 8 на 9 січня в Житомирській області випав сніг: дороги державного значення прибирало 90 одиниць дорожньої техніки. У Житомирі ж у ніч проти неділі 9 січня працювало 4 трактори, грейдер та 7 снігоприбиральних машин.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сніг прибирання снігу техніка УАШ  
Матеріали по темі