Місто

​У Житомирі підприємці влаштували автопробіг проти касових апаратів

14 February 2022, 13:22

Понад пів сотні підприємців 14 лютого зібралися на парковці одного з торгових центрів Житомира, аби влаштувати автопробіг. Вони виступають проти касових апаратів, використання яких з 1 січня 2022 року стало обов'язковим для ФОПів.

«До нас доєдналися не лише житомирські підприємці, а й підприємці з Новограда-Волинського, Чуднова, Бердичева, Коростеня. Одна з основних ідей – це донести до пересічних громадян, наших покупців все зло та безглуздя прийнятих законів у 2019 році, тобто тотальної фіскалізації мікро і малого бізнесу», - зазначив організатор автопробігу Андрій Попов.

Учасники автопробігу вирішили проїхатися по всьому місту, зупиняючись на великих торгових майданчиках.

«Ми плануємо об’їхати все місто, всі великі торгові площадки та великі вулиці. Починаємо з «Глобала» і поїдемо на Польову, по дорозі захватимо всі великі торгові площадки, далі виїжджаємо на Велику Бердичівську, заїдемо на «Житній ринок», поїдемо на Крошню, Богунію, тобто проїдемо все місто», - розповідає організатор автопробігу.

Андрій Попов запевнив, що такі протести не зупиняться, допоки їх не почує влада.

«Ми хочемо аби все місто та всі місцеві побачили, що ми не здаємося, будемо до кінця стояти за свої права. Ми вимагаємо, щоб прийняли законопроєкт №58661 у Верховній Раді», - сказав Андрій Попов.

Нагадаємо, 7 лютого 2022 на майдані Корольова в Житомирі підприємці протестували проти «тарифного геноциду» та вимагали відставки голови Комітету Верховної ради з питань фінансів.

Як повідомляв Житомир.info, в 2020 році у Житомирі на майдані Корольова підприємця кілька разів збиралися на акції проти введення касових апаратів для ФОПів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ФОП РРО касовий апарат протест автопробіг  
Матеріали по темі