Політика

Голова Житомирської облради пообіцяв позбавити премій працівників через затримку з перерахунком матеріальної допомоги

15 February 2022, 17:21

Голова Житомирської облради пообіцяв позбавити премій працівників, які не змогли за два місяці налагодити перерахунок матеріальної допомоги за зверненнями депутатів.

Питання затримки з виплатами по зверненнях депутатів щодо надання матеріальної допомоги громадянам, на позачерговій сесії облради 15 лютого обговорювали за ініціативи депутат Руслана Годованого (фракція «Пропозиція»).

«Вже півтора місяця депутати, до яких люди звертаються з проханням про надання матеріальної допомоги, подають документи на обласну раду і півтора місяця не проходить жоден платіж. Пояснення неформальне від працівників – треба щось змінити в комп’ютерній програмі для того, щоб воно запрацювало. Минулого року, 15 грудня, проголосували зміни до виплат (матеріальної допомоги), ці зміни потребують зміни в комп’ютерній програмі, ми два місяці не можемо їх внести. Скажіть мені, коли люди почнуть отримувати необхідну матеріальну допомогу?», - допитувався депутат Руслан Годований.

Пояснити ситуацію голова облради Володимир Федоренко запросив начальник управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та аудиту виконавчого апарату обласної ради Ольгу Слюсарь.

«Рішенням сесії внесені зміни, відповідно до яких ми маємо перераховувати разову грошову допомогу не тільки через «Укрпошту», а й на рахунок, відкритий у банку. Це потребує внесення певних змін у програмне забезпечення, на сьогоднішній день укладений договір, але є певні вимоги щодо формування окремих файлів захисту інформації, тому до кінця лютого нам обіцяли, що програма буде розроблена. Те, що залежить від бухгалтерії, буде зроблене вже після того, які будуть внесені зміни у відповідну програму», - сказала Ольга Слюсарь.

Вона також уточнила, що люди можуть отримувати кошти через «Укрпошту», з цим затримок немає. Це здивувало депутата Годованого.

«Я правильно зрозумів, що через «Укрпошту» можна було робити відправлення. Нам, на жаль, ніхто про це не повідомив. В мене питання до апарату і до відповідальних осіб: премії всі отримали за січень, все нормально? Ми дивимося людям в очі, беремо ці заяви (на матеріальну допомогу), приносимо сюди і ні одна жива душа не сказала нам, що не приходять перерахунки, чому нам не повідомили за півтора місяця. Може службове розслідування треба?», - зауважив депутат.

У відповідь на таку заяву голова обласної ради Володимир Федоренко запевнив, що «відповідальна особа» премії не отримає.

«Ми це питання вирішимо, премії хтось не отримає в цьому місяці», - сказав Володимир Федоренко.

Нагадаємо, у програмі забезпечення депутатської діяльності на 2022 рік передбачено 12 млн 030 тис. грн на разову грошову допомогу малозабезпеченим громадянам, яка надається депутатами, головою обласної ради та його заступниками.

Як повідомляв Житомир.info, 14 лютого голова обласної ради Володимир Федоренко розпорядився скликати на 15 лютого позачергову сесію Житомирської облради, у порядку денному було два питання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада сесія матеріальна допомога Годований бухгалтерія Слюварь 
Матеріали по темі