Місто

За порушення комендантської години у Житомирі щоночі затримують до 20 громадян, - поліція

9 April 2022, 11:37

З перших днів широкомасштабної війни в Україні територію Житомирської громади у режимі 24/7 патрулюють поліцейські та колишні співробітники ОВС, а нині – добровольці громадського формування «Захист»: спільні наряди на вулицях обласного центру забезпечують правопорядок, виявляють і припиняють правопорушення та запобігають їх вчиненню.

Про це 9 квітня повідомляє пресслужба поліції Житомирської області.

Щодобове спільне патрулювання у Житомирській громаді відбувається у дві зміни. Піші та автопатрулі формуються з поліцейських різних структурних підрозділів главку і районного управління, а також представників громадського формування «Захист», створеного на базі Ради ветеранів органів внутрішніх справ Житомирщини. Формування налічує понад 200 людей, майже сто відсотків з них – це пенсіонери та ветерани ОВС: колишні міліціонери, нацгвардійці та поліцейські.

«Наші піші та автопатрулі профілактують вчинення вуличних правопорушень, а також здійснюють нагляд за дотриманням громадянами обмежень, визначених воєнним станом. Наприклад, у вечірній час виявляють порушників комендантської години, перевіряють документи й доставляють їх до поліцейського відділку для з’ясування обставин. У середньому в Житомирі щодоби – від 10 до 20 осіб, які з різних причин у комендантський час знаходились на вулицях. Усіх їх перевіряють у фільтраційних пунктах і за результатом визначають ступінь відповідальності», - розповів начальник відділу превенції Житомирського РУП Олег Петелюк.

Загалом же, з моменту спільного патрулювання (25 лютого) спільні патрулі поліції та громадських помічників до Житомирського райуправління доставили 800 осіб для перевірок або за вчинення правопорушень. Також виявлено та припинено майже 150 правопорушень, у тому числі кримінального характеру.

Нагадаємо, 31 березня житомирські патрульні показали фото порушників комендантської години та зазначили, що серед затриманих є ті, які перебувають у розшуку чи неодноразово притягалися до відповідальності за кримінальні злочини.

Як повідомляв Житомир.info, з 30 березня 2022 року Рада оборони Житомирщини внесла зміни у комендантську годину: в області вона тепер триває з 21:00 до 6:00 ранку (з 15 по 29 березня комендантська година тривала з 20:00 до 6:00 год.).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поліція комендантська година ГУНП воєнний стан. 
Матеріали по темі