Місто

Вкладаємо в цю випічку душу, любов і подяку: працівники житомирського дитячого садочка готують 1500 пасок для військових

13 April 2022, 17:41

У Житомирі в одному з дитячих садочків випікають паски для захисників та захисниць України, які боронять нашу державу від ворога на Сході.

Вже другу добу кухарі невтомно випікають паски. На кухні відчувається неймовірний аромат. Рецептом жінки не діляться, кажуть – секрет, але головними інгредієнтами вважають любов та подяку.

«Ми з вівторка почали випікати пасочки. Наближається свято і ми хотіли б також зробити для наших воїнів свято, щоб вони також відчули домашній затишок. Ми вкладали в ці пасочки душу, любов, повагу і подяку всім нашим захисницям та захисникам. Ми під їхнім захистом, вони нас захищають, і ми також хотіли б їм подякувати, щоб вони відчули свято. Це наш особливий рецепт, це, звичайно ж, секрет, бо в кожної господині є свої секрети, але ми вкладали душу і серце в цей рецепт. Ми хотіли б, щоб наші пасочки були смачні», — каже шеф-кухар Надія Любашенко.


В садочку зазначають: до процесу залучені всі працівники.

«Ми долучилися до випікання пасок. Маємо зробити 1500 цих смачненьких пасок. За вчора ми випекли 612 пасок. Сьогодні також ми даємо гарний результат – 500 пасок. В нас задіяно п’ять кухонних працівників, це три кухарі і два підсобних працівники. Розпочали вони вчора о 7 годині ранку і закінчили о 8 годині вечора. Кухарі наші випікали ці пасочки, а увесь колектив наш був залучений, щоб упакувати ці пасочки з побажаннями миру, добра, і щоб швидше настала наша перемога. Хтось купував папір, хтось робив стрічки, хтось в’язав, хтось це все вирізав, тому працював увесь колектив», — розповідає керівник дошкільного навчального закладу Олена.

Працівники садочку дякують бійцям за мужність та сподіваються, що зовсім скоро настане мир і вони повернуться додому.

«Хочемо привітати наших захисників та захисниць з Великодніми святами. Низько вклонитися їм за те, що над нашим містом мирне небо. Ми пишаємось, дорогі наші воїни вами, за вашу працю, за те, що захищаєте наші домівки, за вашу мужність, героїзм, ми вам дуже вдячні, і я думаю, що з нашими пасочками ми принесемо мир», — каже Олена.

Як кухарі дитячих садочків Житомира печуть пасочки для бійців, дивіться також у фоторепортажі

Нагадаємо, управління культури збирає дитячі малюнки до Великодня аби привітати захисників та захисниць.

Як повідомляв Житомир.info, у вечірньому зверненні 9 квітня 2022 року Сергій Сухомлин розповів про свою поїздку на передову та анонсував відправлення з Житомира щотижня великої машини з передачами хлопцям від волонтерів і рідних. Бійцям на передову щотижня з Житомира возитимуть передачі від рідних, посилки приймаються в приміщенні школи №6.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пасха Великдень паска дитячий садок ДНЗ захисник військовий військовослужбовець  
Матеріали по темі