Місто

​Мер Житомира записав відеозвернення з-під Києва: Був в Офісі президента, говорили про виплати компенсацій за втрачене майно

14 April 2022, 21:11

Традиційне вечірнє звернення 14 квітня меру Житомира Сергію Сухомлину довелося записувати на автодорозі Київ-Житомир. У ньому він розповів про візит до Офісу президента, про проблемні питання з виплатою зарплати на одному з житомирських заводів, нагадав про відправку вантажівки з посилками до 95 бригади та подякував водіям житомирських комунальних підприємств, які в перший день війни доправили боєприпаси, якими зокрема був підбитий російський крейсер «Москва».

Далі текст відеозвернення:

Добрий вечір, сильні люди вільного міста! Сьогодні на добраніч кажу вам з-під Києва. Був сьогодні у Києві, але на виїзді, де йшли бойові дії, нам теж трішки дісталося – міняємо колесо. Дуже багато заліза, багато техніки. Бойові дії пройшли фактично під Києвом і сьогодні тут потрохи стає мирним життя.


Я сьогодні спілкувався з керівництвом в Офісі президента, було кілька питань. Перше з них: вже найближчим часом розпочнеться виплата компенсацій людям, які втратили свою нерухомість, квартири. Офіс президента та Кабінет міністрів відходить від бюрократії, розробляє швидкий і зрозумілий механізм для того, щоб люди змогли швидко отримати компенсацію за втрачене та пошкоджене майно.

Також піднімалося питання, сьогодні у мене були представники з нашого лікеро-горілчаного заводу з приводу того, що підприємство не працює, люди не можуть отримати зарплату. Також поспілкувалися, я думаю, скоро будуть виплати і підприємство почне працювати. Тому тут більш-менш ситуація має бути врегульована найближчим часом.

Завтра зранку наша машина йде в 95 бригаду. Сьогодні з ними спілкувався, вони з радістю її чекають і все буде добре.

Головна подія вчорашнього вечора – це крейсер «Москва». І обов’язково найближчим часом відмітимо наших водіїв-героїв з теплокомуненерго і водоканалу, які першу ходку зробили о 8 ранку 24 лютого, в перший день війни, і вивезли усі ці боєприпаси, в тому числі і ті, якими був підбитий російський крейсер «Москва». Гарного усім вечора і на добраніч!

Інтерв’ю від 14 квітня з мером Житомира про підприємства, які вже працюють у місті, та про те, чи варто зараз повертатися до Житомира тим, хто виїхав на початку війни, читайте тут.

Як у Житомирі збирають посилки для бійців на передову, дивіться у відеосюжеті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мер сухомлин війна звернення компенсація ЛГЗ зарплата 95 бригада посилка крейсер  
Матеріали по темі