Влада

У Житомирі представники Агентства ООН у справах біженців обговорили з владою, як збираються допомагати переселенцям

20 April 2022, 17:05

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та керівник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко 20 квітня зустрічалися з представниками UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні. UNHCR Ukraine має намір створити кілька офісів в Україні, аби допомагати переселенцям. У Житомирі нині таких – тисячі.

Про зустріч на своїй Facebook-сторінці розповів мер Сергій Сухомлин.

«Сьогодні з головою ОДА Віталієм Бунечком зустрілись із представниками Агенції з питань біженців UNHCR, the UN Refugee Agency. Вони мають намір створити низку своїх офісів у 8-ми регіонах України. Наш офіс матиме координаційний центр у Вінниці. У Житомирі зараз ТИСЯЧІ переселенців, які вирішили залишитися у нас, чверть з них — діти», – йдеться у дописі.

Чим Агенція готова допомагати:

• грошова допомога вимушеним біженцям;

• дрібний та середній ремонт приміщень, де компактно житимуть внутрішньо переміщені особи;

• правова допомога;

• допомога в залежності від ситуації, яка складається в регіоні.

«Ми своїх у біді не покинемо! Всіх приймаємо та намагаємось подарувати затишок. Але підтримка завжди сприяє!», – написав Сухомлин.

Скріншот Facebook-допису Сергія Сухомлина

Нагадаємо, ввечері 8 березня Сергій Сухомлин інформував, що вимушених переселенців зі Сходу, Харківської та Київської областей розміщують у житомирських школах та дитсадках, та називав номери закладів. Пізніше мер пояснив, чому оприлюднює інформацію про розміщення біженців у школах та дитсадках.

Як Житомир приймає переселенців, які вимушені залишати рідні міста і села через російську агресію, дивіться у відеосюжеті від 11 березня 2022 року

Як повідомляв Житомир.info, на базі Житомирської обласної військової адміністрації розпочинає діяти кол-центр з питань тимчасово евакуйованих осіб.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: переселенці біженці  
Матеріали по темі