Місто

В центрі Житомира запрацював намет від UNICEF для підтримки та розвитку дітей, такі ж планують відкрити ще в шести громадах

20 July 2022, 09:37

В Житомирі розпочав роботу осередок підтримки та розвитку дітей «Спільно», незабаром такі точки будуть відкриті в Бердичівській, Баранівській, Малинській, Олевській, Попільнянській та Любарській громадах.

Про це 19 липня повідомив керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«За підтримки UNICEF, українські спеціалісти – соціальні працівники, психологи, юристи об’єднуються для допомоги сім’ям, які опинилися поза домом внаслідок повномасштабної війни. Які послуги можна буде отримати у просторі «Спільно»? Насамперед це психологічна та медична консультації для дітей та дорослих, консультування соціального працівника щодо доступних соцпослуг у громаді, програм грошової допомоги ЮНІСЕФ. Наразі для дітей та батьків готують різноманітні майстер-класи, щоб кожен міг відволіктися від теперішніх реалій, адже кожна жахлива подія, кожен день війни – це травма, яка може зіпсувати життя дитині на багато років, якщо з цим вчасно не розпочнуть працювати спеціалісти», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всі послуги в просторі «Спільно» – безкоштовні й надаватимуться відповідно до графіка, який буде розміщуватись у Телеграм-каналі t.me/unicefspilnozhitomir. Програма «Спільно» буде тривати до початку жовтня.

Нагадаємо, 13 липня виконком Житомирської міської ради погодив розташування на Новому бульварі дитячої точки від ЮНІСЕФ – багатофункціонального намету, де малеча зможе з користю провести свій час.

Як повідомляв Житомир.info, з липня 2022 року в Житомирі працює даний табір емоційного відновлення для родин переселенців.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЮНІСЕФ переселенець діти Новий бульвар Бунечко майданчик 
Матеріали по темі