Влада

У громаді на півночі Житомирської області заклали капсулу на місці майбутнього садочка, який збирається будувати Естонія

3 August 2022, 10:49

Естонія активно долучається до відбудови об’єктів Житомирської області, які постраждали внаслідок російської агресії: уже почали реалізовувати проєкт будівництва дитячого садочка в Овручі.

Про це 2 серпня повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Важливо відзначити, що спільно з нашими естонськими партнерами ми не лише обговорюємо плани, а й рухаємось до їх втілення. Сьогодні ми заклали символічну капсулу, як символ початку реалізації проєкту будівництва нового дитячого садочку в Овручі, який буде профінансовано саме Естонією», - йдеться у повідомленні.

Як зазначив Віталій Бунечко, влада Естонії також передала лісівникам Житомирщини два пожежні автомобілі, декілька комплектів обладнання для запобігання пожежам та дві спеціалізовані автівки для громади Овруча.

Крім того, Урмас Рейнсал, новопризначений Міністр закордонних справ Естонії, анонсував проведення найближчим часом міжнародної донорської конференції для збору коштів для відновлення Житомирщини.

«Загалом в Житомирській області внаслідок збройної агресії з боку росії постраждало 2688 об’єктів. Найбільше пошкоджено житлових будинків – 87%. Серед 110 багатоквартирних будинків та 2200 приватних будинків, які зазнали руйнувань – 172 зруйновані повністю», - наголосив Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 11 липня стало відомо, що Естонія хоче побудувати модульний дитячий садочок у місті Житомирської області, яке постраждало від обстрілів.

Як повідомляв Житомир.info, Естонія стала першою країною, яка взялася допомогти Житомирщині з ліквідацією наслідків ворожих обстрілів, її Урядова комісія вже розпочала свою роботу в області з визначення об’єктів, відбудову яких вони профінансують. Зокрема, 31 травня 2022 року Повноважний Посол Естонії завітав до Житомира. Разом з Послом Естонії до Житомира приїхали представники ще двох країн – Латвії та Іспанії. Саме ці країни зараз планують долучитися до відбудови Житомирської області.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Овруч руйнування руйнація відбудова Естонія 
Матеріали по темі