Місто

У Житомирі рятувальники із поліцейськими зіграли у футбол, під час матчу зібрали 30 тис. грн на авто для ЗСУ

8 August 2022, 13:20

У Житомирі 7 серпня відбувся благодійний футбольний матч між надзвичайниками та поліцейськими, на якому збирали гроші на авто для ЗСУ. Підтримати волонтерську ініціативу на стадіон «Спартак - Арена» прийшли кілька сотень глядачів. З-поміж яких не лише дорослі, а і діти. Організатор матчу ділиться: при проведенні такої акції керувався не тільки ідеєю збору коштів, а і емоційною складовою.

«Я розумію, що людям теж хочеться щось відвідувати, щось круте, масштабне. Я такий: що можна провести, щоб сподобалось кожному? І це став футбол. Футбол ексклюзивний, через те що ДСНС та поліція взагалі не грають, немає таких матчів. І це спортивний азарт, азарт глядачів, хто сильніший, хто переможе. І ця крута нестандартна ідея зібрала, як і розраховувалось, дуже багато глядачів», - розповідає волонтер БО «Волонтерський штаб Житомира» Назар Мудрий.

Завершився матч з рахунком 3:0 на користь надзвичайників та тридцятьма тисячами гривень на волонтерському рахунку на «народне» авто для військових.

«Наразі вдалося зібрати з самого благодійного квесту, вся сума, яка була залучена зі спонсорів, глядачів - це 30 020 тис. грн. І ще 8 тис. грн за благодійний квест, який я проводив», - зазначив волонтер.

Цієї суми, каже Назар, недостатньо, аби купити авто. Втім, додає: на цьому не зупиняться і вже працюють над новими благодійними проєктами.

«Ми будемо продовжувати проводити подібні масштабні заходи, щоб зібрати на «народну» автівку. Яка стане символом того, що люди відвідують заходи, отримують насолоду, емоції та допомагають армії», - волонтер Назар Мудрий.

Зібравши потрібну суму волонтер обіцяє обов’язково прозвітувати про купівлю авто. Може навіть і у незвичний спосіб.

«Викотити його на Михайлівську, дати людям маркер, дати людям можливість доторкнутися до цього авто та написати будь-які свої побажання: щастя, здоров’я, живіть, повертайтесь. Доторкнутися до неї та сказати: тут моя гривня, 10 гривень», - каже волонтер БО «Волонтерський штаб Житомира» Назар Мудрий.

Нагадаємо, 5 серпня відбувся благодійний велопробіг «Об’єднані заради перемоги», де більше півсотні житомирян донатили на потреби ЗСУ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: футбол ДСНС поліція волонетр стадіон  
Матеріали по темі