Суспільство

Результати НМТ у Житомирській області: максимальний бал відразу по трьох предметах отримали 11 випускників

18 August 2022, 10:31

У Житомирській області завершилась основна сесія національного мультипредметного тестування: максимальний бал відразу по трьох предметах отримали 11 випускників.

Про це 18 серпня повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Вже стало традицією щороку відзначати найкращих учнів за результатами підсумкового оцінювання. Нещодавно випускники Житомирщини завершили основну сесію національного мультипредметного тестування. Таке оцінювання знань старшокласників було введено в Україні лише цьогоріч через повномасштабну війну. Приємною новиною для нас стала кількість учнів з Житомирщини, які набрали 200 балів за різними предметами. Це 272 хлопців та дівчат зі 122 освітніх закладів області. Найбільше вразила кількість учасників НМТ, які отримали 200 балів одразу по трьох предметам – 11 молодих дарувань з Романова, Житомира, Любара, Радомишля, Новоград-Волинського та інших містечок Житомирщини», - йдеться у повідомленні.

Також 211 випускників отримали 200 балів з одного предмету та 50 учнів – з двох.

«Передусім, я щиро вітаю самих учнів та нашу освітянську спільноту із неймовірними результатами. Цей навчальний рік, дійсно був непростим як для наших учнів, так і для вчителів та батьків. Війна внесла величезні корективи, але не змогла зупинити освітній процес. Завдяки старанним діям вчителів, які проводили онлайн-уроки навіть з укриттів, учні змогли отримувати знання та ефективно готуватися до тестування», - додав Віталій Бунечко.

Детальніше про результати НМТ у Житомирі дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, 15 червня 2022 року пресслужба ОВА інформувала, що у Житомирській області для участі у НМТ зареєструвалися 7 332 абітурієнти, однак свою участь у національному мультипредметному тесті підтвердив 6671 абітурієнт

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році на ЗНО в Житомирській області зареєструвались 12 603 учасники, що вдвічі більше ніж у 2022 році. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році дев’ять учнів отримали максимальні 200 балів з п’яти предметів: шість випускників з Житомира, двоє з Коростишева та один з Бердичева. Торік Житомирська область посіла 21 місце в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НМТ результати тест випускник абітурієнт 
Матеріали по темі