Суспільство

Упродовж півтора місяця до ПЦУ в Житомирській області перейшли ще дві релігійні громади, настоятелі рішення не підтримали

2 September 2022, 09:15

Від початку повномасштабної війни і станом на 30 серпня 2022 року до Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України приєдналося 54 релігійні громади та 10 священнослужителів.

Про це повідомляє сайт Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України.

Зокрема, 30 серпня до ПЦУ перейшли дві громади.

«30 серпня 2022 року в Управлінні Житомирсько-Овруцької єпархії з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія відбулася зустріч секретаря єпархії протоієрея Павла Ядчишина з представниками релігійних громад московського патріархату. Віруючі на зборах прийняли рішення про вихід з підпорядкування московського патріархату шляхом переходу до Православної Церкви України. Ознайомившись з документами, представникам громад було видано укази про прийняття до Православної Церкви України», – йдеться у повідомленні.

Під омофор Української Церкви перейшли:

• Свято-Покровська громада с. Горопаї, Житомирського (Любарського) району, Житомирської області;

• Свято-Покровська громада с. Провалівка, Житомирського (Любарського) району, Житомирської області.

Настоятелі рішення громад не підтримали.

Нагадаємо, станом на 14 липня 2022 року до складу Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України від УПЦ московського патріархату перейшли 52 релігійні громади та 10 священнослужителів.

Інтерв’ю з Преосвященним єпископом Житомирським і Овруцьким про московський патріархат та міфи навколо переходу до ПЦУ читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, 5 липня 2022 року суд ухвалив вирок настоятелю Різдвобогородицької церкви УПЦ МП в с. Ужачин Новоград-Волинського району, обвинуваченого за ч. 1 ст. 111-1 КК України (Колабораційна діяльність).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: церква ПЦУ храм єпархія УПЦ МП  
Матеріали по темі