Суспільство

Майже двадцять дітей із Житомирської області отримали сучасні слухові апарати від ЮНІСЕФ

29 September 2022, 09:54

Учора, 27 вересня, 16 дітей із Житомирщини отримали слухові апарати від ЮНІСЕФ.

Про це 28 вересня повідомив на своїй Facebook-сторінці Віталій Бунечко.

«Сьогодні завдяки плідній співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з ЮНІСЕФ нам вдалося отримати якісні слухові апарати для дітей Житомирщини, які мають в них потребу. Ці апарати отримали 16 діточок з 10 громад області. Сучасні слухові апарати – це маленький комп’ютер, який дозволить дітям чути, адаптуватися до соціуму, отримувати якісне навчання у школі чи дитячому садочку, спілкуватися з однолітками», - йдеться у повідомленні.

Начальник ОВА підкреслює, що родини, які виховують дітей з інвалідністю, під час війни особливо вразливі та їм як ніколи потрібна підтримка та опіка.

«Наші соціальні служби постійно перебувають на контакті з цими дітьми та їх батьками. Тож як тільки ми отримали інформацію від представників ЮНІСЕФ про можливість замовити для них слухові апарати, одразу надали списки тих хто потребує спеціального обладнання. Продовжуємо ефективну співпрацю з міжнародними партнерами й донорами та підтримувати тих, хто цього найбільше потребує!», - додав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 19 вересня оголосили про старт освітньої ініціативи для вчителів «Спільно до навчання» від ЮНІСЕФ. Це програма, яка передбачає широкий спектр освітніх заходів, спрямованих на те, щоб діти змогли надолужити освітні можливості, втрачені через війну. Насамперед це розробка навчальних курсів для педагогів та психологів щодо інноваційних методик навчання за різними напрямами.

Як повідомляв Житомир.info, 31 серпня 2022 року в Житомирській обласній військовій адміністрації представники Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ обговорювали реалізовані проєкти, а також потреби, які існують.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЮНІСЕФ дитина слуховий апарат Бунечко 
Матеріали по темі