Влада

У Житомирі представники ЮНІСЕФ говорили про допомогу постраждалим від війни, а керівник ОВА тішився лідерством у співпраці з фондом

31 August 2022, 13:52

Українцям, які постраждали від війни, всіляко допомагає Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ. Зокрема на Житомирщині працюють намети для підтримки та розвитку дітей, було надано спеціалізовану медичну допомогу для пологових будинків, а породіллям видавали «Пакунок порятунок».

31 серпня у Житомирській обласній військовій адміністрації представники фонду обговорювали реалізовані проєкти, а також потреби, які існують.

Діти не мають страждати від війни, переконана виконавча директорка Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

«Дітям, зрештою, потрібен просто мир, і ми сподіваємося на це, і сподіваємося, що мир наступить найближчим часом. Тим часом будемо і надалі допомагати, долучатися до всього, що вже реалізується, аби закласти основи, побудувати системи, щоб на той момент, коли буде досягнуто миру, діти могли, як то кажуть, розквітнути», – говорить виконавча директорка Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.


Фонд надав фінансову допомогу для облаштування укриттів у півсотні шкіл Житомирської області. Для дітей надважливо здобути якісну освіту, для цього в освітньому закладі має бути безпечно, наголосив Житомирський міський голова.

«Ваша підтримка в облаштуванні бомбосховищ та укриттів у школах та садочках Житомира – це дуже важливий для нас проєкт. У школах з 1 вересня ми робимо групи продовженого дня для того, щоби діти могли цілий день знаходитися у школі, під контролем, у безпеці, щоб батьки могли займатися своєю роботою, своїми справами й не турбуватися про безпеку дітей», – сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Сім’ї з дітьми, які вимушені були евакуюватися через війну, першочергово отримують допомогу – як психологічну, так і фінансову.

«Найважливіше – це матеріальна допомога, яка надається сім'ям, які втікали від війни й опинилися на Житомирщині. Вони отримують реальні кошти, за які й живуть», – говорить начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Майбутня співпраця має бути направлена на забезпечення безперебійної подачі світла і тепла у лікарняні, соціальні та навчальні заклади, зазначив начальник Житомирської обласної військової адміністрації.

«Це і генератори, які можуть надати, і медикаменти на випадок, якщо будете загострення конфліктів. Як ми чули від міського голови, це і реагенти для водоканалу, тому що підприємства в Україні знищені внаслідок війни. Надзвичайно велику допомогу надає ЮНІСЕФ, і, як ми почули від керівника, буде надалі надаватися. Надзвичайно приємно, що Житомирщина є лідером у співпраці з ЮНІСЕФ», – додав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, в Житомирі до 10 жовтня на Новому бульварі діятиме багатофункціональний намет для дітей «Спільно», організований за підтримки UNICEF.

Як повідомляв Житомир.info, 3 серпня 2022 року під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради обговорювали, яким буде навчання під час війни: у Житомирі 27 шкіл готові прийняти дітей на очне навчання, з них 22 мають власні укриття, а в п'яти будуть водити дітей в укриття, які розташовані біля закладу освіту. На облаштування укриттів у школах з міського бюджету виділили 5 млн грн і ще стільки ж очікують від спільного проєкту з ЮНІСЕФ. 4 серпня представникам UNICEF показали, як готують укриття в одній з житомирських шкіл.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЮНІСЕФ допомога  
Матеріали по темі