Культура

У Мінкульті розповіли, як можна доєднатися до диктанту національної єдності-2022

7 November 2022, 16:24

9 листопада, у День української писемності та мови, відбудеться радіодиктант національної єдності-2022.

Про це 7 листопада нагадав «Урядовий портал» з посиланням на інформацію Міністерства культури та інформаційної політики України.

«9 листопада у День української писемності та мови Суспільне Мовлення запрошує всіх охочих долучитися до Радіодиктанту національної єдності-2022. Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу», – йдеться у повідомленні.

Авторка цьогорічного тексту — українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу Ірина Цілик, читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Отже, для того, щоб написати Радіодиктант національної єдності-2022, слід 9 листопада об 11:00 за київським часом увімкнути ту платформу, яка є для вас зручною:

• Українське Радіо або Радіо Культура;

• телеканал Суспільне Культура

• діджитал-платформи Суспільного: фейсбук-сторінку Суспільного та ютуб-канали Українського Радіо та Суспільне Новини

• додатки suspilne.radio або Дія.

10 листопада буде оприлюднено текст диктанту, тому той, хто хоче, аби його диктант перевірили фахівці, може:

• Надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

• Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Як повідомляв Житомир.info, 24 серпня 2018 року, у день відзначення 27-ї річниці незалежності України, на вулиці Михайлівській відбулося написання «диктанту національної єдності».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: диктант радіодиктант диктант національної єдності  
Матеріали по темі