Місто

Заборгованість житомирян перед водоканалом становить 75 млн грн, лідер – багатоповерхівка на Польовій

14 November 2022, 09:50

Рівень оплати житомирян за послуги водоканалу становить 89,9%, загальна сума боргу – 75 млн грн.

Про це 14 листопада повідомляє комунальне підприємство «Житомирводоканал».

«Цьогоріч заборгованість житомирян перед водоканалом склала 75 млн грн. Рівень оплати населення за послуги становить 89,9%. У той час, як для повноцінного функціонування підприємства, він має бути 100%. Однак підприємство продовжує виконувати свої безпосередні зобов’язання перед абонентами і перед своїми працівниками, у яких через війну роботи додалося. Наразі наші співробітники перекладають мережі та беруть участь у ліквідації наслідків аварійних ситуацій не лише Житомира, - вони відновлюють зруйновану інфраструктуру тих міст, які найбільше постраждали від наслідків військових дій. Позиція підприємства – вчасно виплачувати їм зарплату працівникам, задля якомога швидшого відновлення водопровідно-каналізаційного господарства країни», - йдеться у повідомленні.

Водоканал наголошує, що є незмінні боржники, зокрема й з поміж платоспроможного населення.

«У десятці боржників лідерство тримає багатоповерхівка, яка знаходиться за адресою: вул. Ціолковського, 14. Загальний борг по будинку становить майже 330 тисяч. Загалом у Житомирі 21 багатоповерхівка має борг, який є більшим від 200 тисяч, а рівень оплати населення у них є нижчим від 90%, тобто щонайменше 10% абонентів не сплачують за отримані послуги», - зазначають в комунальному підприємстві.

Нагадаємо, станом на травень цього року житомиряни заборгували за спожиту воду 64,5 мільйони гривень.

Як повідомляв Житомир.info, з 7 листопада 2022 року «Житомирводоканал» розпочав прокладати останню ділянку північного магістрального трубопроводу: містян попереджали про зниження тиску води, відновити нормальний тиск планують у грудні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал заборгованість Житомирводоканал водопостачання боржник 
Матеріали по темі