Місто

У Житомирі поховали чотирьох військовослужбовців, які загинули на початку квітня на Херсонщині

25 November 2022, 14:46

У Житомир на щиті повернулися загиблі у квітні на Херсонщині захисники: Євгеній Петруха, Павло Гайченя, Віктор Грищенко та Юрій Сенюк.

Про це 25 листопада повідомляє Житомирська міська рада.

«Лише після звільнення населених пунктів на Херсонщині вдалося повернути героїв додому. Вони повернулись у Житомир на щиті. Місто прощається», - йдеться в повідомленні.

Петруха Євгеній Вікторович (16.02.2001 — 05.04.2022)

Народився у Житомирі. Закінчив Житомирську ЗОШ №1, вступив до Агротехнічного коледжу.З першого дня повномасштабної агресії став на захист України. Спочатку у лавах ТРО, а далі у складі військового підрозділу ЗСУ. Загинув у бою з російським агресором під Високопіллям Бериславського району Херсонської області.

Гайченя Павло Петрович (30.11.1993 — 05.04.2022)

Народився в Житомирі. Закінчивши ЗОШ №25, навчався в ПТУ №1, продовжив навчання в Будівельному технікумі. З перших днів рашистського вторгнення вступив до ТРО, згодом у складі ЗСУ визволяв Батьківщину від загарбників. Загинув під час бойового зіткнення із російськими загарбниками під Вископіллям Бериславського району на Херсонщині.

Грищенко Віктор Станіславович (11.02.1976 — 05.04.2022)

Народився у Житомирі. Навчався у ЗОШ №22. Вступив до Кулінарного училища. Проходив строкову військову службу у Миколаєві. Далі — проходив службу у СБУ (м.Житомир) у званні прапорщик. З початком повномасштабного вторгнення росії став до лав ТРО. З часом було продовжив службу у батальйоні ЗСУ. Загинув у Бериславському районі Херсонської області...

Сенюк Юрій Тарасович (30.06.1986 — 05.04.2022)

Народився в Житомирі, навчався в ЗОШ №19. Продовжив навчання у Житомирському агротехнічному коледжі. Проходив строкову службу в 13-му окремому батальйоні Національної гвардії України (м. Хмельницький).З початком повномасштабної війни у складі ЗСУ визволяв Україну. Загинув у бою з рашистськими загарбниками під Вископіллям Бериславського району Херсонської області.

Нагадаємо, 22 листопада Житомирі попрощалися з двома загиблими бійцями – Назарієм Рустамовим та Володимиром Северенчуком.

Як повідомляв Житомир.info, 17 листопада 2022 року у Житомирі попрощалися з двома загиблими захисниками: Максимом Бугирою та Сергієм Солошаком.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військовий військовослужбовець загибель прощання поховання військове кладовище Петруха Гайченя Грищенко Сенюк 
Матеріали по темі