Місто

Над Житомиром пролетіла одна ракета, але все нормально, електропостачання відновлюють, - мер

5 December 2022, 16:23

Над Житомиром пролетіла одна ракета, але все нормально, електропостачання в місті відновлюють, перший підйом водоканалу вже підключений.

Про це у відеозверненні 5 грудня о 16:09 сказав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Одна ракета пройшла над Житомиром, слава Богу, в нас все нормально. Польова з електроенергією, потихеньку починають подавати на місто. Перший підйом водоканалу з електроенергією, обласна лікарня з електроенергією. Далі буду інформувати. Переживемо, нічого страшного, перемога буде за нами», - сказав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, 5 грудня близько 14:30 у Житомир був знеструмлений, після 15:00 мер повідомив, що є «прильоти» в сусідніх областях, а електропостачання в Житомирі частково відновлене. Цього дня повітряна тривога в Житомирській області була оголошена о 13:10 і тривала три години.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі ввечері 23 листопада 2022 року почали відновлювати електропостачання, які відключили після 14:30 внаслідок масованих ракетних ударів російських окупантів по інфраструктурних об’єктах в різних регіонах України. Містяни грілися та заряджали телефони в «Пунктах незламності». Згодом карту «Пунктів незламності» оновили: додали адреси відповідального бізнесу, де є можливість безкоштовно підзарядити гаджети, та магазини, аптеки, АЗК і відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: електропостачання електроенергія Сухомлин водоканал ракета 
Матеріали по темі