Місто

У Житомирі в останню путь провели трьох захисників, які боронили нашу землю від рук окупанта

9 December 2022, 16:57

У Житомирі 9 грудня попрощалися із трьома військовослужбовцями: Денисом Гуминюком, Володимиром Мєлєховим та Віктором Красновим.

Про це 9 грудня повідомляє Житомирська міська рада.

«Герої повернулись на щиті… Житомир прощається», - йдеться в повідомленні.

Гуминюк Денис Леонідович (06.01.1990 — 04.12.2022)

Народився в Житомирі, навчався в ЗОШ №1, після закінчення якої здобув фах будівельника в Будівельному коледжі. Активний учасник Революції Гідності. Навчався у Полтавській політехніці імені Юрія Кондратюка. Вже на другий день війни Денис Леонідович добровільно став на захист України. Загинув в бою, захищаючи східні рубежі України.

Мєлєхов Володимир Іванович (12.05.1966 — 26.11.2022)

Народився та проживав у Волновасі Донецької області, закінчив місцеву ЗОШ №3. З початком повномасштабної агресії росії вже в перший день війни вирішив добровільно стати до лав ЗСУ, однак через стан здоров’я цього зробити одразу не вдалося. Володимир став на захист України в рядах територіальної оборони у Маріуполі, постійно перебував на передових позиціях. Помер 26 листопада.

Краснов Віктор Юрійович (19.10.1991 — 05.12.2022)

Народився та проживав у Житомирі, закінчив ЗОШ в селі Великі Кошарища. Працював за кордоном, але вже з першого місяця повномасштабної агресії мобілізувався до лав Збройних Сил України. Захищав Україну в складі десантно-штурмової бригади. Загинув в бою, захищаючи східні рубежі України.

Нагадаємо, 2 грудня у Житомирі попрощалися із трьома військовослужбовцями: Олександром Скороходом, Романом Шилкіним та Олегом Косіком, двоє з них загинули ще в квітні на Херсонщині, захищаючи землю від російських окупантів.

Як повідомляв Житомир.info, 26 листопада 2022 року у Житомирі в останню путь провели захисника Кирила Сидоренка - військового, який загинув у квітні на Херсонщині.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військовий військовослужбовець загибель прощання поховання військове кладовище Гуминюк Мєлєхов Краснов 
Матеріали по темі