Влада

Якщо ворог забажає сунути свого носа з білорусі – отримає достойну відсіч, - мер Овруча

27 January 2023, 15:50

Овруцька громада, що на півночі Житомирської області, з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну на собі відчула наслідки «руського миру»: зруйнована інфраструктура, житлові будинки, будівлі об’єктів соціальної сфери та цинічне знищення мирного населення. У перші дні війни спільно з військовими, прикордонниками та Нацполіцією більш ніж 300 овручан стали на захист рідного краю – розповідає Овруцький міський голова Іван Коруд. Щодоби добровольці й донині забезпечують безпеку громади, яка межує з білоруссю – поплічником росії. Іван Коруд дякує захисникам-добровольцям і наголошує, що в єдності – сила, і якщо ворог знову сунеться, то отримає гідну відсіч.

«Щиро дякую нашим овручанам, які прийняли рішення на безкоштовній основі забезпечувати безпеку громади спільно зі Збройними Силами, з прикордонниками, Національною поліцією, з ротою охорони. Добровольці забезпечують охорону життєво важливих об’єктів. Впевнений, що ми все зробимо, щоб не допустити ворога. Але якщо ворог забажає просунути свого носа зі сторони білорусі на територію України, на територію нашої громади – він отримає достойну відсіч від усіх овручан. Зокрема, і від добровольчого формування, від Збройних Сил, від усіх, хто сьогодні забезпечує безпеку нашої громади і нашої України», - зазначив Овруцький міський голова Іван Коруд.

Нагадаємо, 19 січня начальник ОВА Віталій Бунечко інформував, що в Житомирській області кордон із білоруссю зашивають окопами та заливають бетоном.

Як повідомляв Житомир.info, указом від 24 березня 2022 року президент Володимир Зеленський нагородив Овруцького міського голову Івана Коруда орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Овруц доброволець Коруд захисник кордон білорусь 
Матеріали по темі