Влада

У Житомирській області кордон із білоруссю зашивають окопами та заливають бетоном, - Віталій Бунечко

19 January 2023, 12:32

На півночі Житомирської області проходила інспекція щодо укріплення кордону з білоруссю, представники влади запевняють, що там і надалі продовжується розбудова додаткових ліній оборони.

Про це 19 січня повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Кордон з білоруссю на Житомирщині зашивають окопами та заливають бетоном. Такий короткий підсумок спільної інспекції та міжвідомчої наради, проведені із заступником командувача ОУВ «Волинь», бригадним генералом Василем Зубаничем на півночі області», - йдеться в повідомленні.

Керівники військового командування, обласної адміністрації, прикордонників, правоохоронних органів та громад, що межують з кордоном, зібралися в Олевську, щоб проаналізувати хід розбудови глибоко ешелонованої системи оборони на кордоні з білоруссю.

«Зараз тут продовжується розбудова додаткових ліній оборони та монтаж фортифікаційних споруд. Разом з мінними полями, протитанковими ровами, іншими фізичними загородженнями на напрямках потенційного просування ворога вони мають створити для сил окупантів пекельну пастку на українському Поліссі», - зазначає Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 11 листопада заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомляв, що на кордоні з білоруссю зводили стіну.

Як повідомляв Житомир.info, 5 жовтня 2022 року в Житомирській області інспектували лінії укріплення від українсько-білоруського кордону вглиб області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кордон Бунечко білорусь оборона 
Матеріали по темі