Влада

Мер Житомира призначив нового директора міського ліцею №1, попередній пропрацював менш ніж рік

17 March 2023, 16:57

Мер Житомира Сергій Сухомлин призначив Андрія Полуляха директором ліцею №1 (колишній ліцей при ЖДТУ).

Розпорядження про призначення нового директора мір підписав 16 березня 2023 року.

«Призначити Полуляха Андрія Віталійовича на посаду директора ліцею №1 м.Житомира, у період дії воєнного стану, без проведення конкурсу, на умовах строкового трудового договору, до дати укладання строкового трудового договору з переможцем конкурсу проведеного після припинення чи скасування воєнного стану, але не більше ніж на дванадцять календарних місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, з 21 березня 2023 року», - йдеться у документі.

В коментарі Житомир.info заступниця мера Марія Місюрова пояснила, що Петро Котенко, який з минулого року був директором ліцею №1, звільнився за станом здоров’я кілька тижнів тому, та розповіла про нового керівника.

«Андрій Полулях має педагогічну освіту – вчитель фізики і математики. Працював заступником з виховної та науково-методичної роботи в ліцеї №2, потім був начальником відділу Держгеокадастру у Черняхівському районі, останнє місце роботи – вихователь обласного спортивного ліцею», - сказала Марія Місюрова.

Нагадаємо, Петро Котенко був призначений директором ліцею №1 з 1 липня 2022 року у період дії воєнного стану, без проведення конкурсу.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 18 червня 2020 року депутати проголосували за зміну назви ліцею при Житомирському державному технологічному університеті на Житомирський міський ліцей №1. На сесії Житомирської міської ради 2 вересня 2022 року всі школи перейменували в ліцеї, а Житомирський міський ліцей №1 Житомирської міської ради став ліцеєм №1 м.Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ліцей директор призначення Полулях 
Матеріали по темі