![](https://www.zhitomir.info/f/images/2022/09/02/209513/157dfe4d89c83d57881557b23ed20dd1_preview_w440_h290.jpg)
Усі заклади загальної середньої освіти Житомирської міської територіальної громади стануть ліцеями.
На позачерговій сесії Житомирської міської ради 2 вересня депутати підтримали проєкт рішення «Про зміну найменування закладів загальної середньої освіти Житомирської міської територіальної громади».
Зауважимо, що згідно з додатком до проєкту рішення, передбачається, що в Житомирі буде 32 ліцеї, Вересівська школа також стане ліцеєм. Зазначимо також, що у більшості закладів попередня назва (ЗОШ, гімназія тощо) просто зміниться на «ліцей», а три заклади матимуть більш радикальні зміни:
ЗОШ № 1 – ліцей №4;
Житомирська гуманітарна гімназія № 1 – ліцей №32;
Житомирський міський колегіум – ліцей №34.
Скриншот з додатка до проєкту рішення сесії
Як повідомляв Житомир.info, з 1 вересня 2021 року при двох житомирських університетах запрацювали наукові ліцеї для учнів старших класів – при Житомирському державному університеті ім. Івана Франка і ДУ «Житомирська політехніка». У перший рік до цих ліцеїв зарахували близько 200 учнів. 17 лютого 2022 року стало відомо, що науковий ліцей хочуть створити і при Поліському національному університеті.