Місто

Влада Житомира організувала сполучення між Богунією та Корбутівкою, продовживши маршрут №19А

27 March 2023, 12:36

У Житомирі автобусний маршрут №19А «Міський цвинтар — Біомедскло» тепер ходитиме до зупинки громадського транспорту «Торговельно-економічний коледж».

Про це 27 березня повідомляє Житомирська міська рада.

«Аби організувати пряме транспортне сполучення: БогуніяКорбутівка з 29.03.2023 автобусний маршрут №19А «Міський цвинтар — Біомедскло» БУДЕ ПРОДОВЖЕНО: з міського цвинтаря - до вул. Чуднівська (через шосе Західне та Гідропарк) - до зупинки громадського транспорту «Торговельно-економічний коледж». Та у зворотному напрямку», - йдеться в повідомленні.Нагадаємо, за 2022 рік житомиряни подали до міської влади 16 петицій, необхідну для розгляду кількість голосів набрала лише одна – про забезпечення громадським транспортом прямого сполучення мікрорайонів Богунія-Корбутівка. Це звернення 21 жовтня 2022 року подала Нетребицька Анастасія Володимирівна. У міськраді відповіли, що це тимчасово неможливо, проте пообіцяли розглянути можливість поновлення обслуговування вищевказаних маршрутів, як тільки з’являться додаткові комунальні автобуси та електротранспорт нормально курсуватиме.

Як повідомляв Житомир.info, з 16 травня 2022 року, у Житомирі почали діяти зміни у роботі громадського транспорту на деяких маршрутах. Враховуючи те, що маршрут № 11 перевізником не обслуговувася і була потреба забезпечити сполучення від проспекту Миру до міського кладовища, були вжиті такі заходи: автобусний маршрут №19 А частково заїжджав на кладовище, на 90 % дублюючи № 11.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрут маршрутка автобус схема руху транспорт Богунія Корбутівка петиція маршрут №19А 
Матеріали по темі