Місто

Замість старого ЖЕКу в Житомирі на Старовільській будують чотириповерховий офісний центр

14 April 2023, 11:23

В Житомирі на вул.Старовільська, 14, де колись знаходився комунальний ЖЕК №5, знесли стару будівлю та почали нове будівництво.

Паспорта об’єкта на будівельному паркані біля новобудови немає, але зовні це схоже на будівництво багатоповерхівки. В управлінні державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради пояснили, що на місці старого ЖЕКу будують торговельно-офісний центр.

«За адресою вулиця Старовільська, 14 проводять реконструкцію адмінприміщення під торговельно-офісну будівлю, роботи виконує ТОВ «Сталь Сервіс 3000». Повідомлення про початок виконання будівельних робіт подали в листопаді 2022 року. Планують звести чотириповерхову будівлю», - розповів 14 квітня в коментарі Житомир.info начальник управління ДАБК Олександр Магдюк.

Він також сказав, що паспорт об’єкта має бути, але управління вплинути на це не може, бо перевірки на час воєнного стану заборонені.

Зауважимо, що ТОВ «Сталь Сервіс 3000» - сімейна фірма радника мера Житомира, депутата міської ради Олександра Черняховича: зараз власниками фірми є Черняхович Карина Олександрівна (86.8%) та Черняхович Людмила Луківна (13,2%), а сам Черняхович до 2021 року був директором ТОВ. В грудні 2016 року мер Житомира Сергій Сухомлин призначив депутата міської ради від БПП Олександра Черняховича своїм радником на громадських засадах, у 2020 році Черняхович став депутатом міської ради від партії «Пропозиція», а з 1 лютого 2021 року він вже працює на посаді радника Житомирського міського голови «з посадовим окладом згідно зі штатним розписом».

Нагадаємо, в 2020 році Житомирська міська рада дозволила орендарю фізичною особою – підприємцем Овсянніковим І.М. приватизували шляхом викупу адмінприміщення загальною площею 470,9 кв.м на вул. Старовільська, 14, ціну продажу затвердили в розмірі 1 млн 892 тис. 376 грн. Зауважимо, що при продажу комунального приміщення враховується сума невід’ємних поліпшень, які зробив орендар, в цьому приміщенні вона становила майже 150 тис. грн, але «поліпшене» приміщення знесли для нового будівництва.

Підприємець, який викупив старий ЖЕК на Старовільській, тепер працює в міській раді: з 15 серпня 2022 року мер призначив колишнього співробітника СБУ Овсяннікова Ігоря Миколайовича на посаду директора комунального підприємства «Центр інвестицій» Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, в центрі Житомира в 2021 році завершували будівництво кількох багатоповерхових офісних центрів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: офісний центр вул.Старовільська ДАБК Магдюк приватизація будівництво Овсянніков Черняхович 
Матеріали по темі