Суспільство

Житомирські спортсмени вибороли золото та срібло на клубному чемпіонаті Європи з веслування на «драконах»

10 September 2023, 12:22

Житомирські спортсмени вибороли перше та друге місце на клубному Чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон».

Про це 10 вересня повідомляє Житомирська міська рада.

«В італійському місті Равенна проходить клубний Чемпіонат Європи. Житомирські дракони вже мають у своєму здобутку золото та срібло. Команда «Кайзер» виборола першість у відкритому класі на дистанції 500 м (прем’єр Д-12) серед понад 20 команд. Напередодні «дракони» стали срібними призерами на дистанції у 200 м», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, з 4 по 16 серпня 2023 року в Королівстві Таїланд проходив XVI чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон», де житомирські спортсмени стали срібними призерами на дистанції 2000 метрів у змішаному класі юніорів. 25 серпня в міській раді житомирські спортсмени розповіли про Чемпіонат Світу з веслування на «драконах»: нарікали на важкий клімат та ажіотаж навколо України. Про фініш у майже затопленому човні розповідав член збірної України, 20-річний житомирянин Максим Форманюк.