Місто

У центрі Житомира патрульні разом з рідними загиблих захисників зупиняють транспорт для «хвилини мовчання»

17 April 2024, 10:16

У центрі Житомира патрульні допомагають транспорту зупинятися під час «хвилини мовчання».

Зокрема, 17 квітня о 9:00 перекривали рух на майдані Соборному. Більшість перехожих також зупиняються, щоб вшанувати полеглих за Україну.

Крім того, «хвилина мовчання» була й на початку засідання міськвиконкому.

Нагадаємо, вранці 12 квітня рідні загиблих захисників продовжували нагадувати житомирянам про «хвилину мовчання»: цього дня акцію з перекриттям руху транспорту провели на майдані Соборному. 15 квітня до «хвилини мовчання» на вулиці Великій Бердичівській (біля міської ради) долучилися чиновники.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 8 квітня навпроти Житомирської міської ради зібралися рідні загиблих військових, аби о 9:00 вшанувати їх пам'ять: люди заявили, що будуть виходити на акцію доки, доки місто не перестане нехтувати «хвилиною мовчання». 10 квітня на позачерговому засіданні Житомирського міськвиконкому ухвалили рішення про щоденне загальноміське вшанування загиблих «хвилиною мовчання». На сесії міської ради 11 квітня мер Житомира пояснив, що о 9-й годині буде зупинятися комунальний транспорт, щоб нагадати містянам про те, що йде в країні війна, та закликав всіх, хто їздить на власному автотранспорті, теж зупинятися.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: хвилина мовчання майдан Соборний виконком 
Матеріали по темі