Місто

Працівники водоканалу закликали житомирян не плутати фонтани зі смітниками

23 April 2024, 15:44

Під час підготовки фонтанів до запуску, працівники водоканалу паралельно розчищають їх й від сміття.

Про це 23 квітня інформує КП «Житомирводоканал».

«Виїхали подивитися, як наші фахівці облагороджують фонтани міста – були шоковані кількістю викинутого у них сміття. Доповідаємо керівництву: «Здається, треба підготувати матеріал про прибирання фонтанів від сміття і закликати людей не засмУчувати їх». Формулювання вийшло не за Фрейдом, а за Т9, але ж як образно воно передає стан фонтанів, які деякі містяни почали перетворювати, як і міську каналізацію, на смітники. «Засмічувати» – це завжди = засмучувати. Перед вашими очима – не помийна яма, а наш улюблений водограй «Космонавт», який сьогодні наші слюсарі, Роман Томашевський та Леонід Семеній, очищають від сміття», - йдеться у повідомленні.

Протягом кількох днів працівники водоканалу облагородили каскадні фонтани на Новому Бульварі та поблизу школи №17.

«Фонтани – це окраса міста, це порятунок містян у спекотні дні. Влітку біля них люди скупчуються, аби отримати бажану прохолоду. Усім нам потрібен відпочинок, емоційне перевантаження – і ми його можемо отримати на красивих локаціях нашого міста, тому маємо утримувати їх у чистоті і порядку», - розповідає Леонід Семеній.

Роман Томашевський, який працює слюсарем на водоканалі понад 30 років, зауважує, що ще 10 років тому ситуація була значно гіршою.

«Люди перетворювали фонтани на смітники, свідомо руйнували їх, окремі елементи конструкції викрадали, аби здати на металолом. Нині акти вандалізму фіксуються рідше, але зі сміттям доводиться боротися», - зазначив чоловік.

У водоканалі зазначають, що в ставленні містян до спільного майна громади спостерігається позитивна динаміка, але все ж хотілося б, аби наша суспільна та екологічна свідомість зросла до рівня максимально усвідомленого користування спільним майном та управління відходами. Чистота міста залежить від кожного із нас, його ошатність – благо для усіх.

Нагадаємо, 22 квітня у коментарі Житомир.info в КП «Житомирводоканал» розповіли, що працівники підприємства готують міські фонтани до запуску.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі 1 травня 2023 року традиційно запрацювали фонтани.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал КП "Житомирводоканал" вода фонтан сміття 
Матеріали по темі