Влада

До системи обліку військовозобов’язаних підключили 58 адміністраторів ЦНАПів Житомирської області, запрацюють з 18 травня

17 May 2024, 12:38

На Житомирщині ЦНАПи будуть готові приймати військовозобов’язаних для оновлення даних з 18 травня

Про це 17 травня інформує Житомирський обласний ТЦК та СП.

«Військовозобов'язані на Житомирщині зможуть оновити облікові дані через центри надання адмінпослуг з 18 травня. В області до системи обліку підключено 58 адміністраторів ЦНАПів. Облікові дані будуть оновлюватись працівниками ЦНАПів через портал «Дія»», - йдеться у повідомленні.

Також свої дані військовозобов’язані можуть оновити в міських та районних ТЦК та СП. На Житомирщині ТЦК працюють цілодобово.

Закон "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", а саме: ст. 22 закону про мобілізаційну підготовку та мобілізацію ст. 10 закону про військовий обовʼязок і військову службу набуде чинності з 18 травня цього року.

Всі військовозобов'язані протягом 60 днів зобов'язані уточнити свої дані в ТЦК, ЦНАП або ж в електронному кабінеті призовника (на вибір).

Електронний кабінет призовника запрацює найближчим часом.

Нагадаємо, 16 травня журналісти Житомир.info дізнавалися хто має оновити дані та де в Житомирській області це можна зробити. Начальник військового обліку, бронювання та впровадження єдиного державного реєстру військовозобов'язаних Житомирського обласного ТЦК та СП Віктор Полторакін повідомляв, що оновити свої дані можна було виключно в ТЦК

Як повідомляв Житомир.info, Верховна рада на пленарному засіданні 11 квітня 2024 року проголосувала в цілому за урядовий законопроєкт про мобілізацію, з якого виключили положення про демобілізацію, залишили деякі обмеження для ухилянтів і збільшили мотивацію для контрактників. Член Комітету національної безпеки, оборони та розвідки Ігор Копитін назвав український закон про мобілізацію один із найліберальніших стосовно відстрочок. Закон про мобілізацію вступить в дію з 18 травня 2024 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТЦК та СП ТЦК мобілізація військовий облік військовозобов’язаний 
Матеріали по темі