Суспільство

В Коростишеві перекрили аварійний міст через Тетерів, минулого року проводили тендер на його ремонт за 100 млн грн

13 June 2024, 15:06

В Коростишеві перекрили міст через річку Тетерів, бо він почав руйнуватися.

Про це 13 червня 2024 року повідомив секретар Коростишівської міської ради Євгеній Защипас.

«До уваги водіїв та мешканців нашого міста.Міст який вже 5 років знаходиться в аварійному стані, почав руйнуватися. Через руйнування мосту рух через р.Тетерів перекрито. Інформація до балансоутримувача даного відрізку дороги доведена», - йдеться у повідомленні.

Водночас пресслужба Житомирської ОВА теж повідомила про перекриття мосту в Коростишеві «у зв’язку з проведенням аварійних робіт» та оприлюднила схему об’їзду.

«За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА, у зв’язку з проведенням аварійних робіт в м. Коростишів на мосту через річку Тетерів на ділянці км 1+152 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О060814 Коростишів – Кошарища, рух автомобільного транспорту тимчасово обмежено. На час проведення аварійних робіт об’їзд буде здійснюватись по затвердженій схемі організації дорожнього руху, що додається. Ремонтні роботи з ліквідації аварійної ситуації будуть виконані у найкоротший термін», - йдеться у повідомленні.

Про перекриття руху через міст у Коростишеві поінформувала й поліція області.

«До уваги водіїв! Рух на в’їзді до м. Коростишева зі сторони столиці перекрито та здійснюється по об’їзному автошляху. Такі заходи зумовлені пошкодженням асфальтного покриття на одному з мостів, що було виявлено 12 червня. На місці події працюють інспектори сектору реагування відділу №2 Житомирського районного управління поліції. На час робіт, що виконує підрядна організація, рух на об’єкті перекрито. Тож закликаємо громадян завчасно планувати маршрут руху», - зазначається у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні 2023 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА проводив тендер на капітальний ремонт мосту в м. Коростишів через р. Тетерів з очікуваною вартістю 111 млн 797 тис. 187,60 грн: переможцем торгів стало ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» з пропозицією 105 млн 194 тис. 200,92 грн, 16 листопада 2023 року з фірмою підписали договір, роботи мають завершити до 20 грудня 2024 року.

Проєктні і вишукувальні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт мосту в м. Коростишів через р. Тетерів департамент регіонального розвитку ОДА замовляв ще в 2020 році за 2,3 млн грн. В липні 2023 року доплатили ще 156 тис. грн за коригування проєктної документації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міст Коростишів ремонт Защипас ОДА тендер 
Матеріали по темі