Місто

Влада Житомира оголосила конкурс на посади членів наглядових рад двох комунальних лікарень

17 June 2024, 09:35

Оголошені конкурси для представників громадськості на посади членів наглядових рад двох комунальних підприємств – «Лікарня №1» та «Лікарня №2 ім.В.П.Павлусенка» Житомирської міської ради.

Відповідна інформація 14 червня 2024 року оприлюднена на сайті міської ради.

«Конкурсний відбір кандидатів – представників громадськості відбуватиметься згідно з вимогами Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров'я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 №1221», - йдеться у оголошеннях.

Вимоги до кандидатів, що виявили бажання взяти участь у конкурсі на зайняття посад членів наглядових рад:

1. Освіта

• Вища освіта.

Бажано у галузі (альтернативно):

• Охорона здоров’я.

• Управління та адміністрування.

• Публічне управління та адміністрування.

• Право.

• Соціальні та поведінкові науки.

• Міжнародні відносини.

2. Досвід роботи

Загальний досвід роботи не менш як п’яти років у одній або сукупно у кількох із зазначених вище галузей.

3. Володіння державною мовою

• Вільне володіння державною мовою.

4. Загальні вимоги

• Відсутність непогашеної або незнятої судимості.

• Відсутність фактів притягнення до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією правопорушень протягом останніх п’яти років.

Заяви про бажання взяти участь у конкурсі та інші необхідні документи надсилаються на електронну пошту: uoz.ztmr@gmail.com з 15.06.2024 до 01.07.2024 із зазначенням теми: «Конкурс на зайняття посад незалежних членів наглядової ради КП «Лікарня №1» або «Конкурс на зайняття посад незалежних членів наглядової ради КП «Лікарня №2 ім.В.П.Павлусенка».

Контактний телефон для довідок: (0412) 47-15-93

«Засідання конкурсної комісії для розгляду поданих кандидатами документів і їх перевірка на відповідність вимогам, передбаченим законодавством, відбудеться 04.07.2024 у приміщенні Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 4/2. Кандидатів у незалежні члени наглядової ради буде повідомлено про результати конкурсу секретарем конкурсної комісії після встановлення результатів відкритого рейтингового голосування конкурсною комісією за підсумками проведених співбесід. Результати конкурсу буде також розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради», - зазначається у оголошеннях.

Нагадаємо, у травні цього року визначили склад конкурсної комісії для обрання членів наглядових рад комунального підприємства «Лікарня № 1» та комунального підприємства «Лікарня № 2 ім. В. П. Павлусенка», в якій буде дев’ять людей: про троє представників від міської ради та ОДА і троє – від громадських організацій.

Як повідомляв Житомир.info, постановою від 21 листопада 2023 року Уряд врегулював порядок створення наглядових рад у лікарнях, які надають спеціалізовану медичну допомогу та мають укладені контракти із НСЗУ, зокрема, передбачили, що до складу наглядової ради кожного медзакладу має входити не менше ніж 50% представників громадськості.

На початку квітня 2024 року рішенням виконкому почали формувати конкурсну комісію для обрання членів наглядових рад комунального підприємства «Лікарня № 1» та комунального підприємства «Лікарня № 2 ім. В. П. Павлусенка», до складу якої мали входити у рівній кількості: представники власника закладу охорони здоров’я (три члени); представники департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації (три члени); представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров'я або протидію корупції (три члени).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарня наглядова рада комісія конкурс громадсбкість 
Матеріали по темі