Події

Мешканці почули запах диму, але не побачили вогню та спали: уночі в селі Житомирського району горів будинок

12 February 2026, 10:36

За добу рятувальники ліквідували 5 пожеж на території області. Одна із них сталась в житловому будинку в селі Лука Житомирського району. Незадовго до пожежі мешканці відчували запах диму, але візуально пожежі не було, тому не зреагували вчасно та спали.

Про це 12 лютого повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

«Коли серед ночі прокинулись, то на цей момент вже перекриття в кімнаті біля печі прогоріло, стеля впала, вогонь охопив дах, вони негайно вийшли на вулицю. Пожежу ліквідовано. Вогнем знищено дах житлового будинку та речі домашнього вжитку, пошкоджено одну з кімнат і майно», - йдеться в повідомленні.

Попередньо встановлено, що зайнялось через порушення правил експлуатації пічного опалення. Остаточні обставини наразі встановлює офіцер-рятувальник громади.

Також минулої доби рятувальники залучались на ліквідацію пожеж у Житомирському та Бердичівському районах.

Нагадаємо, під час пожежі, яка сталася уночі 12 лютого, у селі Новаки Коростенського району травмувалась 55-річна жінка і 4-річна дитина.

Як повідомляв Житомир.info, вночі 11 лютого 2026 року рятувальники гасили пожежу у будинку у с. Сташки Коростенського району, яка по даху поширилась на господарчу споруду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пожежа с.Лука ДСНС рятувальник будинок стеля  
Матеріали по темі