У Житомирі попрощалися з 35-річним військовослужбовцем Олександром Ксензуком, який помер у квітні 2026 року.
Про це 18 травня повідомила Житомирська міська рада.
Житомир попрощався з Воїном-Захисником...
Ксензук Олександр Іванович (25.06.1990 — 30.04.2026 рр.)
Народився Олександр у місті Житомирі. Навчався у ЗОШ №34 (нині – ліцей №34), де зростав активним, щирим та товариським хлопцем. Із дитинства відвідував гуртки та спортивні секції, захоплювався футболом і риболовлею. Особливо теплими були його стосунки з молодшим братом – вони завжди стояли один за одного, підтримували та берегли родинну єдність. Для батьків Олександр був добрим, турботливим і люблячим сином.
Після закінчення 9 класу вступив до Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу, а згодом здобув вищу освіту у Національному транспортному університеті за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».
У житті Олександр був людиною спокійною, врівноваженою та щирою. Він умів знаходити спільну мову з людьми, завжди підтримував добрим словом і дарував тепло тим, хто був поруч. Відповідальність та любов до праці прищепили йому змалку – разом із батьками їздив до дідуся й бабусі в село, допомагав по господарству, вмів і не боявся роботи на землі.
Після здобуття освіти працював у сфері торгівлі. Саме під час роботи зустрів своє кохання. Їх єднали не тільки зустрічі, а й спільна праця за кордоном, а згодом повернення в Україну, створення сім’ї та народження двох синочків. Для Олександра родина була найбільшим скарбом у житті.
Протягом 2023–2024рр. працював у ТОВ "Житомирський м’ясокомбінат", де зарекомендував себе як сумлінний співробітник, який завжди відповідально ставився до поставлених завдань.
У 2026 році Олександр став до лав Збройних Сил України, аби боронити рідну землю від російських окупантів.
Та 30 квітня 2026 року смерть вирвала Воїна із лав Захисників України.
Нагадаємо, у Житомирі 15 травня попрощались з військовослужбовцями Сергієм Хворостяним та Олегом Кузьменком, які загинули під час виконання бойових завдань на Харківщині і Донеччині понад 2 роки тому.
Як повідомляв Житомир.info, 11 травня 2026 року у Житомирі попрощались з 45-річним військовослужбовцем Олегом Вігорієм, який загинув у серпні 2024 року під час виконання бойового завдання.




















