Політика

Житомирські “нашоукраїнці” привітали переможців шахового турніру ім. Миколи Кондратюка

5 June 2007, 10:34

Другого червня в Будинку дитячої та юнацької творчості селища Черняхів, що на Житомирщині, де до останніх днів свого життя працював шахіст, відбувся шаховий турнір, присвячений пам’яті восьмиразового чемпіона України, бронзового призера першості світу з шахових композицій Миколи Кондратюка. Сюди завітав представник регіональної організації партії Народний Союз “Наша Україна”, щоб вшанувати пам’ять відомого шахіста-земляка та привітати переможців спортивного змагання.

Про це повідомляє прес-служба житомирської обласної організації НСНУ.

Організатори, спонсори та учасники змагань перед початком турніру на цвинтарі села Плехове влаштували мітинг-реквієм на честь видатного шахіста.

Турнір відкрив почесний гість заходу, народний артист України, керівник мистецького квартету “Гетьман”, рідний брат Миколи Кондратюка, Андрій Кондратюк.

Не дивлячись на те, що 32 шахісти з Києва, Житомира та районних центрів взяли участь у напружених змаганнях, та переможців все одно виявилось троє. Сергій Герасимчук із Коростишева, Василь Малашевич із Черняхова та Олександр Боярчук із Червоноармійська посіли відповідно перше, друге та третє призові місця.

Із метою заохочення спортивних вподобань та для вдосконалення навичок членів шахових клубів Черняхова та Коростишева Житомирська регіональна організація НСНУ подарувала їм шахові годинники та корисну шахову літературу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі