Влада

На Житомирщині хочуть будувати житло для молоді

6 December 2006, 13:24

Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з управлінням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву доручено подати на розгляд чергової сесії обласної ради програму „Житло для молоді – добробут країні”. А також провести навчання лідерів громадських молодіжних організацій, підготувати ряд молодіжних програм для реалізації в наступному році, фінансування яких буде здійснювати Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту України, - повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Таке рішення було прийняте 4 грудня на засіданні обласної координаційної ради з питань молодіжної політики під головуванням заступника голови Житомирської ОДА з гуманітарних питань Миколи Черненка.

Потреба в таких кроках випливає з того, що, як сказала на засіданні координаційної ради начальник управління в справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Марія Власенко, молодь не захищена соціально, її допікає житлова невлаштованість, в неї немає змоги займатися фізкультурою та спортом, обмежений доступ до високоякісного оздоровлення.

За її словами, хоча в регіоні активно реалізується ціла низка конкретних програм та проектів, спрямованих на системне розв’язання найгостріших проблем молодіжного середовища, вони охоплюють далеко не всі категорії молоді й фінансуються не в повному обсязі.

Особливо це стосується студентської молоді, а юнаки та дівчата, які проживають у сільській місцевості, здебільшого позбавлені права на реалізацію себе як повноцінної особистості.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі