Влада

У Житомирській облдержадміністрації була „гаряча лінія”

20 December 2006, 15:56

Як повідомляється прес-службою Житомирської ОДА, „на виконання Указу Президента України від 17.02.2001 №101 „Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення” та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації від 11.03.2001 №160 19 грудня в облдержадміністрації відбулася „гаряча лінія”, під час якої на запитання громадян відповідала директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Собчук.

Питання, з якими заявники звернулися на телефон „гарячої лінії”, стосувалися переважно створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Відповідаючи на них, посадовець дала вичерпні роз’яснення щодо підбору потенційних кандидатів у прийомні батьки, батьки – вихователі, механізму створення дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, нормативно – правової бази створення та функціонування таких сімей.

Ще одне запитання стосувалося конкретної психічно хворої людини – чи може вона перебувати в обласному центрі соціально – психологічної допомоги, що працює в м. Житомирі. Дано роз’яснення, що в даному соціальному закладі можуть бути поселені лише фізично та психічно здорові люди і на чітко визначений термін – до 90 діб”.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі